LNP Gold live - Uitslagen van wedstrijden en resultaten (Basketbal Italie)
Exclusieve aanbieding
Maximale bonus van $150
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
Kalender LNP Gold
22 mrt.
15:30
103
91
23 mrt.
12:00
68
88
23 mrt.
14:00
63
77
23 mrt.
15:30
76
62
23 mrt.
15:30
75
77
24 mrt.
07:00
81
99
24 mrt.
13:00
91
70
24 mrt.
13:00
84
88
24 mrt.
13:00
78
66
24 mrt.
13:00
82
85
25 mrt.
15:30
58
64
25 mrt.
15:30
74
69
Stand LNP Gold
Team | P | GS | W | V | Reeks | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 | Pallacanestro 2.015 Forli | 46 | 28 | 23 | 5 | 1 |
|
2 | APU Udine | 40 | 28 | 20 | 8 | -1 |
|
3 | Fortitudo Bologna | 40 | 27 | 20 | 7 | 1 |
|
4 | Scaligera Basket Verona | 34 | 28 | 17 | 11 | -2 |
|
5 | Trieste 2004 | 32 | 28 | 16 | 12 | -1 |
|
6 | Rinascita Basket Rimini | 28 | 28 | 14 | 14 | 4 |
|
7 | Assigeco Piacenza | 26 | 28 | 13 | 15 | 2 |
|
8 | Benedetto Xiv Cento | 26 | 27 | 13 | 14 | 2 |
9 | Ueb Cividale | 26 | 28 | 13 | 15 | 6 | |
10 | Frata Nardo | 22 | 28 | 11 | 17 | -1 | |
11 | Pallacanestro Orzinuovi | 16 | 28 | 8 | 20 | -4 | |
12 | San Giobbe Chiusi | 16 | 28 | 8 | 20 | 1 | |
1 | Pallacanestro 2.015 Forli | 26 | 14 | 13 | 1 | ||
2 | APU Udine | 26 | 14 | 13 | 1 | ||
3 | Fortitudo Bologna | 22 | 13 | 11 | 2 | ||
4 | Trieste 2004 | 22 | 14 | 11 | 3 | ||
5 | Scaligera Basket Verona | 20 | 14 | 10 | 4 | ||
6 | Assigeco Piacenza | 20 | 14 | 10 | 4 | ||
7 | Rinascita Basket Rimini | 18 | 14 | 9 | 5 | ||
8 | Frata Nardo | 14 | 14 | 7 | 7 | ||
9 | Ueb Cividale | 14 | 14 | 7 | 7 | ||
10 | Benedetto Xiv Cento | 12 | 13 | 6 | 7 | ||
11 | Pallacanestro Orzinuovi | 10 | 14 | 5 | 9 | ||
12 | San Giobbe Chiusi | 10 | 14 | 5 | 9 | ||
1 | Pallacanestro 2.015 Forli | 20 | 14 | 10 | 4 | ||
2 | Fortitudo Bologna | 18 | 14 | 9 | 5 | ||
3 | APU Udine | 14 | 14 | 7 | 7 | ||
4 | Scaligera Basket Verona | 14 | 14 | 7 | 7 | ||
5 | Benedetto Xiv Cento | 14 | 14 | 7 | 7 | ||
6 | Ueb Cividale | 12 | 14 | 6 | 8 | ||
7 | Trieste 2004 | 10 | 14 | 5 | 9 | ||
8 | Rinascita Basket Rimini | 10 | 14 | 5 | 9 | ||
9 | Frata Nardo | 8 | 14 | 4 | 10 | ||
10 | San Giobbe Chiusi | 6 | 14 | 3 | 11 | ||
11 | Pallacanestro Orzinuovi | 6 | 14 | 3 | 11 | ||
12 | Assigeco Piacenza | 6 | 14 | 3 | 11 | ||
1 | Ueb Cividale | 18 | 6 | 6 | 0 | ||
2 | APU Udine | 15 | 6 | 5 | 1 | ||
3 | Rinascita Basket Rimini | 15 | 6 | 5 | 1 | ||
6 | Pallacanestro 2.015 Forli | 15 | 6 | 5 | 1 | ||
7 | Benedetto Xiv Cento | 15 | 6 | 5 | 1 | ||
9 | Assigeco Piacenza | 12 | 6 | 4 | 2 | ||
11 | Fortitudo Bologna | 9 | 6 | 3 | 3 | ||
12 | San Giobbe Chiusi | 9 | 6 | 3 | 3 | ||
14 | Frata Nardo | 9 | 6 | 3 | 3 | ||
15 | Trieste 2004 | 6 | 6 | 2 | 4 | ||
16 | Scaligera Basket Verona | 6 | 6 | 2 | 4 | ||
17 | Pallacanestro Orzinuovi | 6 | 6 | 2 | 4 |
Legenda
Playoffs
Je kunt live de ontwikkeling volgen van de LNP Gold (Italie) uitslagen en in real time een melding ontvangen van de belangrijkste acties. Ontdek ook voor elke wedstrijd ons commentaar en advies om goed te wedden op Basketbal in het algemeen en specifiek op de LNP Gold.
Dankzij de kalender kun je ook wedstrijduitslagen bekijken van vorige LNP Gold wedstrijden en het programma zien voor de volgende LNP Gold wedstrijden.
De volgende live LNP Gold wedstrijden:
29 mrt. 2024 - 15:45
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 14:00
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:00
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:00
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:30
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:30
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:30
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:30
LNP Gold
30 mrt. 2024 - 15:45
LNP Gold
31 mrt. 2024 - 12:00
LNP Gold