III Liga, Groep 2 live - Uitslagen van wedstrijden en resultaten (Voetbal Polen)
Exclusieve aanbieding
Maximale bonus van $150
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
Kalender III Liga, Groep 2
28 mrt.
11:00
4
0
29 mrt.
07:00
29 mrt.
09:00
29 mrt.
10:30
30 mrt.
07:00
30 mrt.
07:00
30 mrt.
08:00
30 mrt.
09:00
30 mrt.
10:00
Stand III Liga, Groep 2
Team | P | GS | W | G | V | DS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 | OKS Swit Skolwin Szczecin | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 34 | |
2 | Elana Torun | 41 | 22 | 12 | 5 | 5 | 17 | ||
3 | VINETA WOLIN | 39 | 23 | 12 | 3 | 8 | -5 | ||
4 | Zawisza Bydgoszcz | 38 | 22 | 11 | 5 | 6 | 23 | ||
5 | Pogon Ii Szczecin | 38 | 22 | 12 | 2 | 8 | 17 | ||
6 | UNIA SWARZEDZ | 38 | 23 | 11 | 5 | 7 | 9 | ||
7 | Polonia Sroda Wielkopolska | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 4 | ||
8 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 35 | 22 | 10 | 5 | 7 | 6 | ||
9 | GKS Przodkowo | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 16 | ||
10 | MKS Notec Czarnkow | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 7 | ||
11 | Blekitni Stargard | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 1 | ||
12 | Sokol Kleczew | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 1 | ||
13 | Gedania Gdansk | 32 | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | ||
14 | MKS Flota Swinoujscie | 23 | 22 | 7 | 2 | 13 | -15 | ||
15 | KS Stolem Gniewino | 20 | 22 | 5 | 5 | 12 | -22 | ||
|
16 | Kts-K Luzino | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | -28 | |
|
17 | KS Unia Solec Kujawski | 11 | 22 | 3 | 2 | 17 | -31 | |
|
18 | Kp Starogard Gdansk | 11 | 22 | 2 | 5 | 15 | -34 | |
1 | OKS Swit Skolwin Szczecin | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 24 | ||
2 | UNIA SWARZEDZ | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 12 | ||
3 | Elana Torun | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 13 | ||
4 | Pogon Ii Szczecin | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 11 | ||
5 | Zawisza Bydgoszcz | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | ||
6 | VINETA WOLIN | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 3 | ||
7 | Sokol Kleczew | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 2 | ||
8 | MKS Notec Czarnkow | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 8 | ||
9 | Polonia Sroda Wielkopolska | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | -1 | ||
10 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | -1 | ||
11 | GKS Przodkowo | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 6 | ||
12 | Blekitni Stargard | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -1 | ||
13 | Gedania Gdansk | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -1 | ||
14 | Kts-K Luzino | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | -4 | ||
15 | KS Unia Solec Kujawski | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | -9 | ||
16 | KS Stolem Gniewino | 8 | 10 | 1 | 5 | 4 | -10 | ||
17 | MKS Flota Swinoujscie | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | -14 | ||
18 | Kp Starogard Gdansk | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | -23 | ||
1 | OKS Swit Skolwin Szczecin | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 10 | ||
2 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 7 | ||
3 | Polonia Sroda Wielkopolska | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 5 | ||
4 | Blekitni Stargard | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 2 | ||
5 | VINETA WOLIN | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | -8 | ||
6 | GKS Przodkowo | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | ||
7 | Gedania Gdansk | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 1 | ||
8 | Zawisza Bydgoszcz | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 7 | ||
9 | MKS Flota Swinoujscie | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | -1 | ||
10 | Pogon Ii Szczecin | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 6 | ||
11 | Elana Torun | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 4 | ||
12 | MKS Notec Czarnkow | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -1 | ||
13 | Sokol Kleczew | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -1 | ||
14 | KS Stolem Gniewino | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | -12 | ||
15 | UNIA SWARZEDZ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | -3 | ||
16 | Kp Starogard Gdansk | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | -11 | ||
17 | KS Unia Solec Kujawski | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | -22 | ||
18 | Kts-K Luzino | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | -24 | ||
1 | Polonia Sroda Wielkopolska | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 5 | ||
2 | Zawisza Bydgoszcz | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | ||
3 | OKS Swit Skolwin Szczecin | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 5 | ||
4 | Blekitni Stargard | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 3 | ||
5 | Sokol Kleczew | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | ||
6 | Pogon Ii Szczecin | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | ||
7 | UNIA SWARZEDZ | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | ||
8 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | ||
9 | GKS Przodkowo | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | ||
10 | VINETA WOLIN | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | -5 | ||
11 | Elana Torun | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 1 | ||
12 | MKS Notec Czarnkow | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | ||
13 | MKS Flota Swinoujscie | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 | ||
14 | KS Stolem Gniewino | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -6 | ||
15 | Gedania Gdansk | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -3 | ||
16 | Kts-K Luzino | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -4 | ||
17 | Kp Starogard Gdansk | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | -11 | ||
18 | KS Unia Solec Kujawski | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | -11 |
Legenda
Promotion
Relegation
Statistieken III Liga, Groep 2
Wedstrijden
Gespeelde wedstrijden
199
Gewonnen thuiswedstrijden
44.22 %
Gewonnen uitwedstrijden
38.69 %
Gelijke spelen
17.09 %
% Thuisoverwinningen bij rust
34.67 %
% Uitoverwinningen bij rust
26.63 %
% Gelijkspel bij rust
38.19 %
Doelpunten
Doelpunten
675
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3.39
Gemiddeld aantal doelpunten thuis per wedstrijd
1.77
Gemiddeld aantal uitdoelpunten per wedstrijd
1.62
Sportweddenschappen
Wedstrijden met meer dan 2.5
66.83 %
Wedstrijden met minder dan 2.5
33.17 %
Beide teams scoren
58.79 %
Geen tegengoals
41.21 %
Kerncijfers
Totaal aantal hoeken
1046
Gemiddeld aantal corners per wedstrijd
5.26
Je kunt live de ontwikkeling volgen van de III Liga, Groep 2 (Polen) uitslagen en in real time een melding ontvangen van de belangrijkste acties. Ontdek ook voor elke wedstrijd ons commentaar en advies om goed te wedden op Voetbal in het algemeen en specifiek op de III Liga, Groep 2.
Dankzij de kalender kun je ook wedstrijduitslagen bekijken van vorige III Liga, Groep 2 wedstrijden en het programma zien voor de volgende III Liga, Groep 2 wedstrijden.
De volgende live III Liga, Groep 2 wedstrijden:
29 mrt. 2024 - 09:00
III Liga, Groep 2
29 mrt. 2024 - 10:30
III Liga, Groep 2
30 mrt. 2024 - 07:00
III Liga, Groep 2
30 mrt. 2024 - 07:00
III Liga, Groep 2
30 mrt. 2024 - 08:00
III Liga, Groep 2
30 mrt. 2024 - 09:00
III Liga, Groep 2
30 mrt. 2024 - 10:00
III Liga, Groep 2
05 apr. 2024 - 10:30
III Liga, Groep 2
06 apr. 2024 - 06:00
III Liga, Groep 2
06 apr. 2024 - 08:00
III Liga, Groep 2