Odds FC Anyang - Daejeon Citizen - K-League, 8 augustus 2026

Zuid-Korea - K-League

FC Anyang
08-08-2026 05:30
Daejeon Citizen
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
3.15
1.28
888Sport
3.1
1.33
Leovegas
3.15
1.28
JACKS.NL
3.15
1.28
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.25
3.3
888Sport
1.25
3.6
Leovegas
1.25
3.3
JACKS.NL
1.25
3.3
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.06
6.1
888Sport
1.08
7
Leovegas
1.06
6.1
JACKS.NL
1.06
6.1
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor FC Anyang - Daejeon Citizen en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FC Anyang - Daejeon Citizen tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FC Anyang - Daejeon Citizen.

  • De beste quotering voor FC Anyang is momenteel 2.95 bij Leovegas.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.2 bij Leovegas.
  • De beste quotering voor Daejeon Citizen is momenteel 2.46 bij Circus

Wedden op FC Anyang - Daejeon Citizen - hoe win je geld?

Als je wedt op FC Anyang - Daejeon Citizen kun je tussen de €22.3 en €32 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FC Anyang - Daejeon Citizen en de odds voor FC Anyang - Daejeon Citizen worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.