Odds Unión Magdalena - Orsomarso - Primera B, 31 juli 2026

Colombië - Primera B

Unión Magdalena
31-07-2026 19:00
Orsomarso
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.95
2.2
7
888Sport
1.95
2.15
7
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
1.75
2.05
Circus
1.7
1.95
Vbet
1.67
2.07
888Sport
1.67
2
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Circus
1.07
2.45
1.17
Vbet
1.09
2.62
1.23
888Sport
1.06
1.25
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Vbet
1.37
7.5
3.58
888Sport
1.36
8.5
3.7
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Bet365
1.14
5
Circus
1.09
4.94
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Circus
2.15
1.57
Vbet
2.27
1.56
888Sport
2.2
1.57
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Unión Magdalena - Orsomarso en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Unión Magdalena - Orsomarso tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Unión Magdalena - Orsomarso.

  • De beste quotering voor Unión Magdalena is momenteel 1.48 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Orsomarso is momenteel 7.5 bij Circus

Wedden op Unión Magdalena - Orsomarso - hoe win je geld?

Als je wedt op Unión Magdalena - Orsomarso kun je tussen de €14 en €75 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Unión Magdalena - Orsomarso en de odds voor Unión Magdalena - Orsomarso worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.