Odds FC Volendam - Ajax - Vriendschappelijke Wedstrijd, 2 augustus 2026

Friendlies - Vriendschappelijke Wedstrijd

FC Volendam
02-08-2026 08:30
Ajax
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.95
1.33
Bet365
3.4
1.3
888Sport
3
1.33
Leovegas
2.88
1.35
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
29
1.01
888Sport
23
1.01
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Bet365
7
1.08
888Sport
6.5
1.08
Odds Under / Over 3.5 goals
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.33
2.95
Bet365
1.44
2.62
888Sport
1.36
2.9
Leovegas
1.33
2.95
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.12
5
Bet365
1.2
4.33
888Sport
1.15
5
Leovegas
1.12
5
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
3.15
20
1.35
Bet365
2.75
23
1.4
888Sport
2.7
23
1.44
Leovegas
3.2
19
1.34
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
4.9
1.13
Bet365
4.5
1.17
Circus
4.15
1.16
Leovegas
4.9
1.13
Beide teams scoren
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor FC Volendam - Ajax en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FC Volendam - Ajax tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FC Volendam - Ajax.

  • De beste quotering voor FC Volendam is momenteel 6.75 bij Leovegas.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5.75 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Ajax is momenteel 1.41 bij Circus

Wedden op FC Volendam - Ajax - hoe win je geld?

Als je wedt op FC Volendam - Ajax kun je tussen de €13.2 en €67.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FC Volendam - Ajax en de odds voor FC Volendam - Ajax worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.