Statistieken en resultaat van de wedstrijd Fylkir Reykjavik Grotta ( Bikarinn) - 13 juni 2026

Volg de komende wedstrijd tussen deze twee teams live
Fylkir Reykjavik - Grotta live

IJsland - Bikarinn

Fylkir Reykjavik
4
-
2
Einde
Grotta
Welkomstaanbieding
Exclusieve Aanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Vorm

De laatste resultaten

Fylkir Reykjavik
Fylkir Reykjavik De laatste resultaten
W W W W V V
Overwinningen

4/6 (67%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.67 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
2.17 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

6 jun 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
1 :  3
Throttur Reykjavik

31 mei 2026 - 1 deild

Afturelding
5 :  1
Fylkir Reykjavik

27 mei 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
3 :  0
Leiknir Reykjavik

23 mei 2026 - 1 deild

Volsungur
0 :  1
Fylkir Reykjavik

18 mei 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
2 :  1
IR Reykjavik

14 mei 2026 - Bikarinn

Fylkir Reykjavik
5 :  0
FH Hafnarfjordur
W W W W W V
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
33% Beide teams scoren
2.67 Doelpunten voor
0.67 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

6 jun 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
1 :  3
Throttur Reykjavik

27 mei 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
3 :  0
Leiknir Reykjavik

18 mei 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
2 :  1
IR Reykjavik

14 mei 2026 - Bikarinn

Fylkir Reykjavik
5 :  0
FH Hafnarfjordur

4 mei 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
2 :  0
IF Vestri

24 apr 2026 - 1 deild

Fylkir Reykjavik
3 :  0
KF Aegir
W V W V W V
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.83 Totaal aantal goals
17% Beide teams scoren
1.17 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

31 mei 2026 - 1 deild

Afturelding
5 :  1
Fylkir Reykjavik

23 mei 2026 - 1 deild

Volsungur
0 :  1
Fylkir Reykjavik

8 mei 2026 - 1 deild

UMF Njardvik
2 :  0
Fylkir Reykjavik

17 mrt 2026 - League Cup A, Knockout stage

Thor Akureyri
0 :  2
Fylkir Reykjavik

5 mrt 2026 - League Cup A, Knockout stage

Throttur Reykjavik
3 :  0
Fylkir Reykjavik

14 feb 2026 - League Cup A, Knockout stage

Leiknir Reykjavik
0 :  3
Fylkir Reykjavik
Grotta
Grotta De laatste resultaten
W W V W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.17 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
2.67 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

31 mei 2026 - 1 deild

UMF Njardvik
1 :  2
Grotta

27 mei 2026 - 1 deild

Throttur Reykjavik
2 :  3
Grotta

23 mei 2026 - 1 deild

Grotta
5 :  3
IF Vestri

18 mei 2026 - 1 deild

Grotta
1 :  3
Afturelding

14 mei 2026 - Bikarinn

IF Vestri
0 :  4
Grotta

9 mei 2026 - 1 deild

KF Aegir
0 :  1
Grotta
V W W V V W
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.83 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.83 Doelpunten voor
2 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

23 mei 2026 - 1 deild

Grotta
5 :  3
IF Vestri

18 mei 2026 - 1 deild

Grotta
1 :  3
Afturelding

1 mei 2026 - 1 deild

Grotta
1 :  2
Leiknir Reykjavik

6 apr 2026 - Bikarinn

Grotta
1 :  0
Alftanes

26 mrt 2026 - Bikarinn

Grotta
2 :  1
Ulfarnir

11 feb 2026 - League Cup A, Knockout stage

Grotta
1 :  3
IA Akranes
W V W W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
2.17 Doelpunten voor
1.17 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

31 mei 2026 - 1 deild

UMF Njardvik
1 :  2
Grotta

27 mei 2026 - 1 deild

Throttur Reykjavik
2 :  3
Grotta

14 mei 2026 - Bikarinn

IF Vestri
0 :  4
Grotta

9 mei 2026 - 1 deild

KF Aegir
0 :  1
Grotta

25 apr 2026 - 1 deild

HK Kopavogs
4 :  1
Grotta

14 mrt 2026 - Bikarinn

Throttur Vogum
0 :  2
Grotta

Fylkir Reykjavik - Grotta live

De wedstrijd Fylkir Reykjavik - Grotta (Voetbal - Bikarinn) op 13-06-2026 10:00 is afgelopen.

De uitslag van Fylkir Reykjavik - Grotta is: 4-2

Nu deze Voetbal (Bikarinn) wedstrijd is afgelopen en de score bekend is, kun je de mooiste momenten en de belangrijkste statistieken op deze pagina bekijken.