Voorspelling Luke Littler - Dirk van Duijvenbode - World Matchplay
PDC - World Matchplay
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
door Domenic Lalieu | in PDC - World Matchplay Darts Voorspelling
Op zaterdag 25 juli staan Luke Littler en Dirk van Duijvenbode tegenover elkaar in de halve finale van de World Matchplay. Het is een behoorlijke prestatie van Van Duijvenbode dat hij zo ver wist te komen tot nu toe in Blackpool, maar we verwachten nu toch wel een pittige wedstrijd voor hem.
Littler is immers nog altijd de nummer een van de wereldranglijst. Van Duijvenbode vinden we dan weer terug op de 28ste plek van de wereldranglijst. Bovendien won Littler vier van de laatste vijf onderlinge ontmoetingen. We zijn benieuwd of Van Duijvenbode desondanks voor een verrassing kan zorgen.
Littler wist tot nu toe drie keer te winnen op de World Matchplay. Hij was eerst te goed voor Springer (10-6) en won vervolgens ook nog van Aspinall (11-8) en Rock (16-7). Voor deze overwinningen verloor hij wel van Humphries (7-8), maar was hij wel nog te sterk voor zijn landgenoot Wade (7-4).
Dirk van Duijvenbode wist ook vier van de laatste vijf wedstrijden te winnen. Dat begon tegen Nijman (6-3), waarna hij vervolgens wel verloor van Heta (2-6). Op de World Matchplay won hij van Dobey (11-13), Van Gerwen (12-14) en uiteindelijk ook nog van Anderson (16-13).
Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid
Belangrijke punten Luke Littler - Dirk van Duijvenbode
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden werd Luke Littler niet de King of the Oche.
- Dirk van Duijvenbode verloor 4 van de laatste 5 onderlinge ontmoetingen.
- Luke Littler is de nummer 1 van de wereldranglijst.
- Dirk van Duijvenbode is de nummer 28 van de wereldranglijst.
Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid
Onze voorspelling voor Luke Littler - Dirk van Duijvenbode
Op zaterdag 25 juli is het tijd voor de wedstrijd tussen Luke Littler en Dirk van Duijvenbode in de halve finale van de World Matchplay. De winnaar plaatst zich voor de finale en maakt dus kans op een mooie prijs. Vooral voor Van Duijvenbode zou dit een behoorlijke prestatie zijn, maar het zal lastig worden.
Littler is nog altijd de nummer een van de wereld en is dus ook de grote favoriet voor deze wedstrijd en de eindzege van dit toernooi. We verwachten echter niet dat hij bij deze wedstrijd de King of the Oche wordt.
Onze voorspelling voor Luke Littler - Dirk van Duijvenbode is: Luke Littler - King of the Oche: Nee.
Kijk live naar de wedstrijden waar je op inzet via Unibet TV!

Kijk een grote hoeveelheid wedstrijden live met streaming via Unibet TV. Zo kun je eindeloos veel sportevenementen live volgen (Serie A, La Liga, Bundesliga, nationale bekers, tennis, enz.) via Unibet TV! Zoals ie ziet, is dit een aanbod dat je absoluut niet mag missen. Open vandaag nog je account!
Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.