Odds Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 - Ykkösliga, 31 juli 2026

Finland - Ykkösliga

Ekenas Idrottsforening
31-07-2026 11:30
Klubi 04
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2.23
2.43
3.85
BetMGM
2.45
2.35
3.4
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
2.3
1.6
Circus
2.25
1.53
BetMGM
2.25
1.57
888Sport
2.2
1.57
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.5
2.28
BetMGM
1.51
2.37
Leovegas
1.5
2.28
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.18
1.79
1.19
BetMGM
1.32
1.73
1.27
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Ekenas Idrottsforening - Klubi 04.

  • De beste quotering voor Ekenas Idrottsforening is momenteel 1.98 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.7 bij Circus.
  • De beste quotering voor Klubi 04 is momenteel 3.6 bij Unibet

Wedden op Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 - hoe win je geld?

Als je wedt op Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 kun je tussen de €17.6 en €37 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 en de odds voor Ekenas Idrottsforening - Klubi 04 worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.