Odds El Entag El Harby - Al Nasr Cairo - Tweede Divisie, 20 augustus 2026

Egypte - Tweede Divisie

El Entag El Harby
20-08-2026 09:30
Al Nasr Cairo
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Unibet
2.48
1.41
888Sport
7
1.08
Leovegas
2.48
1.41
JACKS.NL
2.48
1.41
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
1.27
3.05
888Sport
2.7
1.4
Leovegas
1.27
3.05
JACKS.NL
1.27
3.05
Odds Under / Over 3.5 goals
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor El Entag El Harby - Al Nasr Cairo en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op El Entag El Harby - Al Nasr Cairo tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor El Entag El Harby - Al Nasr Cairo.

  • De beste quotering voor El Entag El Harby is momenteel 2.55 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.1 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Al Nasr Cairo is momenteel 4.2 bij Unibet

Wedden op El Entag El Harby - Al Nasr Cairo - hoe win je geld?

Als je wedt op El Entag El Harby - Al Nasr Cairo kun je tussen de €19.5 en €42 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap El Entag El Harby - Al Nasr Cairo en de odds voor El Entag El Harby - Al Nasr Cairo worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.