Odds Slavia Praag - MFK Ruzomberok - Vriendschappelijke Wedstrijd, 12 juli 2026

Friendlies - Vriendschappelijke Wedstrijd

Slavia Praag
12-07-2026 11:00
MFK Ruzomberok
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.75
1.36
Bet365
2.62
1.44
Leovegas
2.8
1.34
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.7
1.96
Circus
1.67
1.92
888Sport
1.73
2
Leovegas
1.74
1.91
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.29
3.1
Leovegas
1.3
3
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.11
2.23
1.13
Circus
1.14
1.97
1.16
Leovegas
1.11
2.23
1.12
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.43
17
2.7
Leovegas
1.43
18
2.7
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Bet365
1.2
4.33
Circus
1.21
3.35

Vergelijk de odds voor Slavia Praag - MFK Ruzomberok en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Slavia Praag - MFK Ruzomberok tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Slavia Praag - MFK Ruzomberok.

  • De beste quotering voor Slavia Praag is momenteel 1.6 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.4 bij Leovegas.
  • De beste quotering voor MFK Ruzomberok is momenteel 4.7 bij Unibet

Wedden op Slavia Praag - MFK Ruzomberok - hoe win je geld?

Als je wedt op Slavia Praag - MFK Ruzomberok kun je tussen de €14.7 en €47 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Slavia Praag - MFK Ruzomberok en de odds voor Slavia Praag - MFK Ruzomberok worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.