Odds CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel - Primera C, 31 juli 2026

Argentinië - Primera C

CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem
31-07-2026 14:00
Juventud Unida San Miguel
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2.38
3
2.75
Leovegas
2.38
3
2.75
JACKS.NL
2.38
3
2.75
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
3
2.06
3.35
Leovegas
3
2.06
3.35
JACKS.NL
3
2.06
3.35
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
1.58
2.1
Leovegas
1.58
2.1
JACKS.NL
1.58
2.1
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
2.8
1.34
Leovegas
2.8
1.34
JACKS.NL
2.8
1.34
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.2
3.75
Leovegas
1.2
3.75
JACKS.NL
1.2
3.75
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.3
1.42
1.27
Leovegas
1.3
1.42
1.27
JACKS.NL
1.3
1.42
1.27
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.85
7
2.05
Leovegas
1.85
7
2.05
JACKS.NL
1.85
7
2.05
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.67
1.94
Leovegas
1.67
1.94
JACKS.NL
1.67
1.94
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.84
1.83
Leovegas
1.84
1.83
JACKS.NL
1.84
1.83

Vergelijk de odds voor CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel.

  • De beste quotering voor CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem is momenteel 2.38 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Juventud Unida San Miguel is momenteel 2.75 bij Unibet

Wedden op CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel - hoe win je geld?

Als je wedt op CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel kun je tussen de €23.8 en €30 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel en de odds voor CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Juventud Unida San Miguel worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.