Odds America MG - Red Bull Bragantino SP - Brasileirão V., 22 augustus 2026

Brazilië - Brasileirão V.

America MG
22-08-2026 17:00
Red Bull Bragantino SP
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
6.1
2.6
1.86
Bet365
6.5
2.4
1.83
888Sport
6.5
2.45
1.8
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.18
1.58
Bet365
2.1
1.67
888Sport
2.1
1.62
Leovegas
2.15
1.6
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
12
1.02
888Sport
12
1.03
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
4.2
1.17
Bet365
4
1.22
888Sport
4
1.2
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.46
2.45
Bet365
1.4
2.75
888Sport
1.4
2.63
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.17
4.25
Bet365
1.14
5
888Sport
1.15
4.75
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Bet365
1.05
8.5
888Sport
1.05
9.5
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
2.7
1.07
1.15
Bet365
2.63
1.11
1.22
888Sport
2.63
1.1
1.2
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
3.35
13
1.35
Bet365
3.25
13
1.36
888Sport
3.25
13
1.36
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
5.1
1.12
Bet365
5.5
1.13
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.77
1.87
Bet365
1.91
1.8
888Sport
1.75
1.91
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor America MG - Red Bull Bragantino SP en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op America MG - Red Bull Bragantino SP tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor America MG - Red Bull Bragantino SP.

  • De beste quotering voor America MG is momenteel 7 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.5 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Red Bull Bragantino SP is momenteel 1.42 bij Bet365

Wedden op America MG - Red Bull Bragantino SP - hoe win je geld?

Als je wedt op America MG - Red Bull Bragantino SP kun je tussen de €13.5 en €70 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap America MG - Red Bull Bragantino SP en de odds voor America MG - Red Bull Bragantino SP worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.