Odds Atalanta BC - Athletic Bilbao - Vriendschappelijke Wedstrijd, 14 augustus 2026

Friendlies - Vriendschappelijke Wedstrijd

Atalanta BC
14-08-2026 14:45
Athletic Bilbao
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.5
1.45
Circus
2.17
1.59
888Sport
2.25
1.57
Leovegas
2.5
1.44
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
9
1.04
888Sport
15
1.03
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
4.8
1.13
Bet365
4.33
1.2
888Sport
4.5
1.17
Leovegas
4.8
1.13
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.57
2.2
Bet365
1.93
1.88
888Sport
1.5
2.45
Leovegas
1.58
2.17
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.22
3.65
Bet365
1.17
4.5
888Sport
1.18
4.33
Leovegas
1.23
3.6
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.07
6.4
Bet365
1.06
8
888Sport
1.06
8.5
Leovegas
1.07
6.25
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.72
15
2.15
Bet365
1.73
15
2.1
888Sport
1.73
15
2.2
Leovegas
1.65
15
2.28
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.46
2.45
Bet365
1.5
2.5
Circus
1.53
2.23
Leovegas
1.46
2.45
Beide teams scoren
Odds Exacte Score
Resultaat Goksite Quotering Maximale bonus van
 

Vergelijk de odds voor Atalanta BC - Athletic Bilbao en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Atalanta BC - Athletic Bilbao tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Atalanta BC - Athletic Bilbao.

  • De beste quotering voor Atalanta BC is momenteel 2.05 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.3 bij Leovegas.
  • De beste quotering voor Athletic Bilbao is momenteel 3.4 bij Bet365

Wedden op Atalanta BC - Athletic Bilbao - hoe win je geld?

Als je wedt op Atalanta BC - Athletic Bilbao kun je tussen de €18.5 en €43 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Atalanta BC - Athletic Bilbao en de odds voor Atalanta BC - Athletic Bilbao worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.