Odds ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS - Womens League, 15 augustus 2026

Rep. of Ireland - Womens League

ATHLONE TOWN FC V
15-08-2026 13:00
SLIGO ROVERS
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.36
4.33
6.25
888Sport
1.4
4
6
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
2.25
1.57
888Sport
2.2
1.57
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Bet365
1.4
17
2.88
888Sport
1.36
13
3.25

Vergelijk de odds voor ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS.

  • De beste quotering voor ATHLONE TOWN FC V is momenteel 1.4 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.33 bij Bet365.
  • De beste quotering voor SLIGO ROVERS is momenteel 6.25 bij Bet365

Wedden op ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS - hoe win je geld?

Als je wedt op ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS kun je tussen de €13.6 en €62.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS en de odds voor ATHLONE TOWN FC V - SLIGO ROVERS worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.