Odds VfB Stuttgart - 1. FC Köln - Bundesliga, 4 september 2026

Duitsland - Bundesliga

VfB Stuttgart
04-09-2026 14:30
1. FC Köln
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.83
2.88
5.5
BetMGM
1.8
2.87
4.6
888Sport
1.8
2.9
4.8
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
3.4
1.33
BetMGM
3.25
1.3
888Sport
3.3
1.3
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
29
1.01
BetMGM
26
1
888Sport
29
1.01
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Bet365
7
1.1
BetMGM
7.5
1.08
888Sport
7.5
1.08
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Bet365
2
1.8
Circus
1.97
1.78
Vbet
1.92
1.75
BetMGM
1.95
1.75
888Sport
2
1.8
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Bet365
1.44
2.75
BetMGM
1.41
2.7
888Sport
1.4
2.8
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Bet365
1.2
4.5
BetMGM
1.18
4.5
888Sport
1.18
4.8
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Bet365
1.44
29
2.63
Vbet
1.4
15
2.72
BetMGM
1.4
23
2.87
888Sport
1.4
29
2.88
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Doelpunten totaal even/oneven
Goksite EVEN Oneven Maximale bonus van
Bet365
1.88
1.98
BetMGM
1.8
1.88
888Sport
1.85
1.85
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor VfB Stuttgart - 1. FC Köln en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op VfB Stuttgart - 1. FC Köln tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor VfB Stuttgart - 1. FC Köln.

  • De beste quotering voor VfB Stuttgart is momenteel 1.47 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5.2 bij Circus.
  • De beste quotering voor 1. FC Köln is momenteel 5.75 bij Bet365

Wedden op VfB Stuttgart - 1. FC Köln - hoe win je geld?

Als je wedt op VfB Stuttgart - 1. FC Köln kun je tussen de €14.1 en €57.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap VfB Stuttgart - 1. FC Köln en de odds voor VfB Stuttgart - 1. FC Köln worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.