Beira Mar - UD Sousense Live statistieken 25 oktober 2026

Portugal - Campeonato de Portugal

Beira Mar
1
-
1
45'

Extra tijd : 47'

UD Sousense
Welkomstaanbieding
Exclusieve Aanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Vorm

Stand

Teams P GS W G V DS
11 Beira Mar
4 5 0 4 1 -2
14 UD Sousense
1 5 0 1 4 -7

De laatste resultaten

Beira Mar
Beira Mar De laatste resultaten
V G G G V G
Overwinningen

0/6 (0%)

Gelijkspelen

4/6 (67%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
2 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Campeonato de Portugal

AD Ovarense
2 :  2
Beira Mar

19 sep 2026 - Taca de Portugal

Beira Mar
0 :  2
CF OS Belenenses

13 sep 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
1 :  1
AD Castro Daire

6 sep 2026 - Campeonato de Portugal

CD Cinfaes
2 :  2
Beira Mar

28 aug 2026 - Taca de Portugal

Beira Mar
3 :  3
CF Uniao De Lamas

23 aug 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
0 :  2
AD Machico
G W V G G V
Overwinningen

1/6 (17%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
1.5 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
33% Over 2,5
67% Under 2,5

19 sep 2026 - Taca de Portugal

Beira Mar
0 :  2
CF OS Belenenses

13 sep 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
1 :  1
AD Castro Daire

28 aug 2026 - Taca de Portugal

Beira Mar
3 :  3
CF Uniao De Lamas

23 aug 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
0 :  2
AD Machico

12 apr 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
4 :  0
CF Uniao De Lamas

22 mrt 2026 - Campeonato de Portugal

Beira Mar
1 :  1
CD Cinfaes
V W W G G G
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.5 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
1.17 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Campeonato de Portugal

AD Ovarense
2 :  2
Beira Mar

6 sep 2026 - Campeonato de Portugal

CD Cinfaes
2 :  2
Beira Mar

16 aug 2026 - Campeonato de Portugal

AD Sanjoanense
1 :  1
Beira Mar

18 apr 2026 - Campeonato de Portugal

CD Gouveia
1 :  2
Beira Mar

4 apr 2026 - Campeonato de Portugal

FC Alpendorada
0 :  1
Beira Mar

15 mrt 2026 - Campeonato de Portugal

Florgrade FC
1 :  0
Beira Mar
UD Sousense
UD Sousense De laatste resultaten
V V V V G V
Overwinningen

0/6 (0%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

5/6 (83%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
0.83 Doelpunten voor
2.17 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
1 :  3
Estrela Calheta FC

13 sep 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
3 :  3
CF Uniao De Lamas

6 sep 2026 - Campeonato de Portugal

AD Ovarense
2 :  0
UD Sousense

30 aug 2026 - Taca de Portugal

Salgueiros Porto
2 :  1
UD Sousense

22 aug 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
0 :  1
AD Castro Daire

16 aug 2026 - Campeonato de Portugal

CD Cinfaes
2 :  0
UD Sousense
V G V
Overwinningen

0/3 (0%)

Gelijkspelen

1/3 (33%)

Verliezen

2/3 (67%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.67 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
2.33 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

11 okt 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
1 :  3
Estrela Calheta FC

13 sep 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
3 :  3
CF Uniao De Lamas

22 aug 2026 - Campeonato de Portugal

UD Sousense
0 :  1
AD Castro Daire
V V V
Overwinningen

0/3 (0%)

Gelijkspelen

0/3 (0%)

Verliezen

3/3 (100%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.33 Totaal aantal goals
33% Beide teams scoren
0.33 Doelpunten voor
2 Doelpunten tegen
33% Over 2,5
67% Under 2,5

6 sep 2026 - Campeonato de Portugal

AD Ovarense
2 :  0
UD Sousense

30 aug 2026 - Taca de Portugal

Salgueiros Porto
2 :  1
UD Sousense

16 aug 2026 - Campeonato de Portugal

CD Cinfaes
2 :  0
UD Sousense

Samenvatting

 

SC Beira Mar scoort gemiddeld 1.29 keer in thuiswedstrijden en UD Sousense 0.33 keer in uitwedstrijden.

 

Beide teams wonnen hun laatste wedstrijd niet in de Campeonato de Portugal.

 

SC Beira Mar's optreden in de laatste 5 wedstrijden is beter dan dat van UD Sousense.

 

SC Beira Mar speelt de laatste tijd beter dan UD Sousense in de Campeonato de Portugal.

 

UD Sousense wint 0% van hun uitwedstrijden waarin ze op een 1-0 achterstand komen.

 

SC Beira Mar wint 0% van hun thuiswedstrijden waarin ze op een 0-1 achterstand komen.

 

UD Sousense wint 0% van hun uitwedstrijden waarin ze op een 0-1 voorsprong komen.

 

SC Beira Mar wint 85% van hun thuiswedstrijden waarin ze op een 1-0 voorsprong komen.

 

SC Beira Mar wint 3% en UD Sousense 16% van hun gespeelde helften.

 

SC Beira Mar wint de 1e helft in 3% en UD Sousense in 16% van hun wedstrijden.

 

UD Sousense heeft in elk van zijn laatste 14 wedstrijden tegendoelpunten moeten incasseren.

 

SC Beira Mar heeft in elk van zijn laatste 8 wedstrijden tegendoelpunten moeten incasseren.

 

Een jaar geleden stond SC Beira Mar nummer 5 op de ranglijst met 8 punten. Nu staan ze 11e met 4 punten.

 

In uitwedstrijden heeft UD Sousense dit seizoen tot dusver nog niet weten te scoren.

 

UD Sousense heeft geen van zijn laatste 21 uitwedstrijden gewonnen.

 

UD Sousense heeft 7 opeenvolgende uitwedstrijden verloren.

 

UD Sousense heeft in hun laatste 6 wedstrijden niet gewonnen.

 

SC Beira Mar heeft in hun laatste 4 wedstrijden niet gewonnen.

Beira Mar - UD Sousense is een Voetbal wedstrijd in de Campeonato de Portugal. Datum en tijdstip van de wedstrijd: 25-10-2026, 11:00. Met onze livescore kun je live de stand volgen van Beira Mar - UD Sousense en krijg je meldingen van de belangrijkste acties in de wedstrijd (doelpuntenmakers, statistieken, namen van de spelers, kaarten, blessures, etc.). Na de wedstrijd kun je de mooiste momenten en de uitslag van de wedstrijd Beira Mar - UD Sousense op deze pagina bekijken.

Wat doe je in afwachting van de livescore Beira Mar - UD Sousense? Tot het begin van de wedstrijd kun je de odds van de wedstrijd en de voorspellingen bekijken om te wedden op deze wedstrijd in de Campeonato de Portugal!