Score Caldas SC CD Mafra: 3-3, Liga 3 - 24 oktober 2026

Volg de komende wedstrijd tussen deze twee teams live
CD Mafra - Caldas SC live

Portugal - Liga 3

Caldas SC
3
-
3
Einde
CD Mafra
Welkomstaanbieding
Exclusieve Aanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Vorm

Stand

Teams P GS W G V DS
4 CD Mafra
9 7 2 3 2 +4
6 Caldas SC
8 7 2 2 3 -3

De laatste resultaten

Caldas SC
Caldas SC De laatste resultaten
G V V W W V
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
1.17 Doelpunten voor
1.83 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Liga 3

Atletico CP
4 :  1
Caldas SC

13 sep 2026 - Liga 3

Caldas SC
2 :  0
GD Vitoria Sernache

4 sep 2026 - Liga 3

UD Santarém
0 :  1
Caldas SC

30 aug 2026 - Taca de Portugal

Caldas SC
1 :  3
Sintrense

23 aug 2026 - Liga 3

Caldas SC
2 :  4
Louletano DC

16 aug 2026 - Liga 3

Caldas SC
0 :  0
Lusitano GC
G G G V V W
Overwinningen

1/6 (17%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.67 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
1.17 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
33% Over 2,5
67% Under 2,5

13 sep 2026 - Liga 3

Caldas SC
2 :  0
GD Vitoria Sernache

30 aug 2026 - Taca de Portugal

Caldas SC
1 :  3
Sintrense

23 aug 2026 - Liga 3

Caldas SC
2 :  4
Louletano DC

16 aug 2026 - Liga 3

Caldas SC
0 :  0
Lusitano GC

25 apr 2026 - Liga 3

Caldas SC
1 :  1
Sporting Covilha

22 mrt 2026 - Liga 3

Caldas SC
1 :  1
Lusitano GC
W V V V W V
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

4/6 (67%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.5 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
0.83 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Liga 3

Atletico CP
4 :  1
Caldas SC

4 sep 2026 - Liga 3

UD Santarém
0 :  1
Caldas SC

8 aug 2026 - Liga 3

CF OS Belenenses
1 :  0
Caldas SC

2 mei 2026 - Liga 3

1 Dezembro
2 :  1
Caldas SC

18 apr 2026 - Liga 3

Atletico CP
2 :  0
Caldas SC

12 apr 2026 - Liga 3

Amora FC
1 :  2
Caldas SC
CD Mafra
CD Mafra De laatste resultaten
W W V G G W
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

2/6 (33%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.67 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
2 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

18 okt 2026 - Taca de Portugal

CD Mafra
3 :  2
Santa Clara

11 okt 2026 - Liga 3

CD Mafra
2 :  2
CF OS Belenenses

19 sep 2026 - Taca de Portugal

CD Mafra
2 :  2
FC Tirsense

12 sep 2026 - Liga 3

Oliveirense
2 :  1
CD Mafra

5 sep 2026 - Liga 3

CD Mafra
1 :  0
Sporting Covilha

29 aug 2026 - Taca de Portugal

At Malveira
2 :  3
CD Mafra
G W W G G W
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

0/6 (0%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.17 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
2.67 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

18 okt 2026 - Taca de Portugal

CD Mafra
3 :  2
Santa Clara

11 okt 2026 - Liga 3

CD Mafra
2 :  2
CF OS Belenenses

19 sep 2026 - Taca de Portugal

CD Mafra
2 :  2
FC Tirsense

5 sep 2026 - Liga 3

CD Mafra
1 :  0
Sporting Covilha

8 aug 2026 - Liga 3

CD Mafra
5 :  0
GD Vitoria Sernache

9 mei 2026 - Liga 3

CD Mafra
3 :  3
Academica De Coimbra
V W G V W V
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.17 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.5 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

12 sep 2026 - Liga 3

Oliveirense
2 :  1
CD Mafra

29 aug 2026 - Taca de Portugal

At Malveira
2 :  3
CD Mafra

22 aug 2026 - Liga 3

Lusitano GC
2 :  1
CD Mafra

15 aug 2026 - Liga 3

Atletico CP
1 :  1
CD Mafra

11 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Esbjerg FB
0 :  2
CD Mafra

16 mei 2026 - Liga 3

CF OS Belenenses
3 :  1
CD Mafra

Head to head

Caldas SC

0 %

Gelijkspel

50 %

CD Mafra

50 %

Gemiddelde cijfers (onderling resultaat)

4
Totaal aantal goals
100%
Beide teams scoren
1.5
Doelpunten voor
2.5
Doelpunten tegen
50%
Over 2,5
50%
Under 2,5

3 jan 2026 - Liga 3

CD Mafra
4 :  2
Caldas SC

28 sep 2025 - Liga 3

Caldas SC
1 :  1
CD Mafra

Samenvatting

 

Caldas SC scoort gemiddeld 1 keer in thuiswedstrijden en CD Mafra 1.44 keer in uitwedstrijden.

 

Beide teams wonnen hun laatste wedstrijd niet in de Terceira Liga.

 

Het gemiddeld aantal doelpunten bij ontmoetingen tussen Caldas SC en CD Mafra is 3.2.

 

In wedstrijden tussen Caldas SC en CD Mafra scoort Caldas SC gemiddeld 1.4 en CD Mafra 1.8 keer.

 

Van de laatste 5 ontmoetingen won Caldas SC er 1, CD Mafra won er 2 en 2 keer werd het gelijk.

 

CD Mafra heeft (in alle competities) slechts 1 van hun laatste 5 wedstrijden tegen Caldas SC verloren.

 

CD Mafra's optreden in de laatste 5 wedstrijden is beter dan dat van Caldas SC.

 

Caldas SC speelt de laatste tijd beter dan CD Mafra in de Terceira Liga.

 

CD Mafra wint 10% van hun uitwedstrijden waarin ze op een 1-0 achterstand komen.

 

Caldas SC wint 25% van hun thuiswedstrijden waarin ze op een 0-1 achterstand komen.

 

CD Mafra wint 71% van hun uitwedstrijden waarin ze op een 0-1 voorsprong komen.

 

Caldas SC wint 66% van hun thuiswedstrijden waarin ze op een 1-0 voorsprong komen.

 

Hun laatste ontmoeting werd gewonnen door CD Mafra met 2 doelpunten verschil.

 

De winnaar van hun laatste ontmoeting was CD Mafra.

 

Caldas SC wint 13% en CD Mafra 31% van hun gespeelde helften.

 

Caldas SC wint de 1e helft in 13% en CD Mafra in 31% van hun wedstrijden.

 

CD Mafra heeft in 18 opeenvolgende wedstrijden weten te scoren.

 

Caldas SC heeft in 5 opeenvolgende wedstrijden weten te scoren.

 

Een jaar geleden stond Caldas SC nummer 3 op de ranglijst met 11 punten. Nu staan ze 7e met 7 punten.

 

CD Mafra's uitresultaten dit seizoen: 0-1-2.

 

CD Mafra heeft in 0 van zijn 3 uitwedstrijden in de Terceira Liga niet weten te scoren dit seizoen.

 

Caldas SC heeft in 1 van zijn 3 thuiswedstrijden in de Terceira Liga niet weten te scoren dit seizoen.

 

In eigen huis heeft Caldas SC in hun laatste 3 ontmoetingen met CD Mafra niet verloren.

 

Wist u dat CD Mafra 36% van al hun doelpunten scoort tussen minuten 61-75?

 

Wedstrijden vorig seizoen: 1-1 (Caldas SC thuis) en 4-2 (CD Mafra thuis).

 

CD Mafra's laastse uitwinst bij Caldas SC was in 2016.

 

Van de laatste 8 ontmoetingen tussen Caldas SC en CD Mafra won Caldas SC er 1. 2 keer werd het een gelijkspel en CD Mafra won 5 keer.

Caldas SC - CD Mafra live

De wedstrijd Caldas SC - CD Mafra (Voetbal - Liga 3) op 24-10-2026 10:00 is afgelopen.

De uitslag van Caldas SC - CD Mafra is: 3-3

Nu deze Voetbal (Liga 3) wedstrijd is afgelopen en de score bekend is, kun je de mooiste momenten en de belangrijkste statistieken op deze pagina bekijken.