Score Soles de Mexicali Abejas De Leon: 100-60, LNBP - 19 oktober 2026

Volg de komende wedstrijd tussen deze twee teams live
Abejas De Leon - Soles de Mexicali live

Mexico - LNBP

Soles de Mexicali
100
-
60
Einde
Abejas De Leon
Welkomstaanbieding
Exclusieve Aanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

  Q1 Q2 Q3 Q4
Soles de Mexicali
26 22 32 20
Abejas De Leon
13 24 4 19

Vorm

De laatste resultaten

Soles de Mexicali
Soles de Mexicali De laatste resultaten
W V W W V W
Overwinningen

4/6 (67%)

Verliezen

2/6 (33%)

18 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
102 :  58
Abejas De Leon

7 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
75 :  92
Fuerza Regia

6 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
88 :  86
Fuerza Regia

2 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
86 :  43
Diablos Rojos Del Mexico

1 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
84 :  93
Diablos Rojos Del Mexico

26 sep 2026 - LNBP

Dorados De Chihuahua
64 :  97
Soles de Mexicali
V V W W V W
Overwinningen

3/6 (50%)

Verliezen

3/6 (50%)

18 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
102 :  58
Abejas De Leon

7 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
75 :  92
Fuerza Regia

6 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
88 :  86
Fuerza Regia

2 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
86 :  43
Diablos Rojos Del Mexico

1 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
84 :  93
Diablos Rojos Del Mexico

21 sep 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
76 :  77
Panteras de Aguascalientes
W V W W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Verliezen

1/6 (17%)

26 sep 2026 - LNBP

Dorados De Chihuahua
64 :  97
Soles de Mexicali

25 sep 2026 - LNBP

Dorados De Chihuahua
81 :  98
Soles de Mexicali

15 sep 2026 - LNBP

Freseros De Irapuato
63 :  92
Soles de Mexicali

14 sep 2026 - LNBP

Freseros De Irapuato
73 :  85
Soles de Mexicali

12 sep 2026 - LNBP

Astros Jalisco
81 :  74
Soles de Mexicali

11 sep 2026 - LNBP

Astros Jalisco
76 :  90
Soles de Mexicali
Abejas De Leon
Abejas De Leon De laatste resultaten
W W V W W V
Overwinningen

4/6 (67%)

Verliezen

2/6 (33%)

18 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
102 :  58
Abejas De Leon

15 okt 2026 - LNBP

Santos De San Luis
84 :  94
Abejas De Leon

12 okt 2026 - LNBP

Abejas De Leon
84 :  74
Santos De San Luis

11 okt 2026 - LNBP

Abejas De Leon
82 :  106
Santos De San Luis

7 okt 2026 - LNBP

Correcaminos UAT Victoria
89 :  95
Abejas De Leon

6 okt 2026 - LNBP

Correcaminos UAT Victoria
76 :  98
Abejas De Leon
W V V W V W
Overwinningen

3/6 (50%)

Verliezen

3/6 (50%)

12 okt 2026 - LNBP

Abejas De Leon
84 :  74
Santos De San Luis

11 okt 2026 - LNBP

Abejas De Leon
82 :  106
Santos De San Luis

26 sep 2026 - LNBP

Abejas De Leon
92 :  78
Santos De San Luis

25 sep 2026 - LNBP

Abejas De Leon
86 :  87
Santos De San Luis

21 sep 2026 - LNBP

Abejas De Leon
83 :  89
Freseros De Irapuato

20 sep 2026 - LNBP

Abejas De Leon
97 :  80
Freseros De Irapuato
V W W W W V
Overwinningen

4/6 (67%)

Verliezen

2/6 (33%)

18 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
102 :  58
Abejas De Leon

15 okt 2026 - LNBP

Santos De San Luis
84 :  94
Abejas De Leon

7 okt 2026 - LNBP

Correcaminos UAT Victoria
89 :  95
Abejas De Leon

6 okt 2026 - LNBP

Correcaminos UAT Victoria
76 :  98
Abejas De Leon

2 okt 2026 - LNBP

Mineros De Zacatecas
74 :  81
Abejas De Leon

1 okt 2026 - LNBP

Mineros De Zacatecas
90 :  78
Abejas De Leon

Head to head

Soles de Mexicali

100 %

Abejas De Leon

0 %

18 okt 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
102 :  58
Abejas De Leon

12 aug 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
87 :  80
Abejas De Leon

11 aug 2026 - LNBP

Soles de Mexicali
71 :  68
Abejas De Leon

Soles de Mexicali - Abejas De Leon live

De wedstrijd Soles de Mexicali - Abejas De Leon (Basketbal - LNBP) op 19-10-2026 23:00 is afgelopen.

De uitslag van Soles de Mexicali - Abejas De Leon is: 100-60

Nu deze Basketbal (LNBP) wedstrijd is afgelopen en de score bekend is, kun je de mooiste momenten en de belangrijkste statistieken op deze pagina bekijken.