Super League live - Uitslagen van wedstrijden en resultaten (Voetbal Maleisie)

Super League
Maleisie - Super League
28 aug 07:30
Sabah FA
Penang FC
- -

Exclusieve aanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Kalender Super League

28 aug 07:30
Sabah FA
Penang FC
28 aug 09:00
Terengganu FC
Selangor FA
29 aug 05:30
Kuala Lumpur City FC
Brunei Dpmm
29 aug 08:15
Johor Darul Takzim
Star City FC
29 aug 09:00
Kelantan Red Warrior FC
Kuching FA
30 aug 08:15
Melaka FC
Negeri Sembilan

Stand Super League

    Team P GS W G V DS
 
1 Johor Darul Takzim 6 2 2 0 0 +12
 
2 Kuching FA 3 2 1 0 1 +3
3 Selangor FA 3 1 1 0 0 +3
4 Terengganu FC 3 1 1 0 0 +3
5 Sabah FA 3 1 1 0 0 +2
6 Brunei Dpmm 3 1 1 0 0 +1
7 Negeri Sembilan 0 0 0 0 0 0
8 Penang FC 0 1 0 0 1 -1
9 Star City FC 0 1 0 0 1 -2
10 Melaka FC 0 1 0 0 1 -3
11 Kuala Lumpur City FC 0 1 0 0 1 -6
12 Kelantan Red Warrior FC 0 2 0 0 2 -12
Legenda
Champions League Elite

Statistieken Super League

Wedstrijden
Gespeelde wedstrijden 7
% Gewonnen thuiswedstrijden 57.14%
% Gewonnen uitwedstrijden 42.86%
% Gelijkspel bij rust 0%
% Thuisoverwinningen bij rust 42.86%
% Uitoverwinningen bij rust 28.57%
% Gelijkspel bij rust 28.57%
Doelpunten
Doelpunten 31
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd 4.43
Gemiddeld aantal doelpunten thuis per wedstrijd 2.71
Gemiddeld aantal uitdoelpunten per wedstrijd 1.71
Wedtips
% Wedstrijden met meer dan 2,5 doelpunten 85.71%
% Wedstrijden met minder dan 2,5 doelpunten 14.29%
Beide teams scoren 28.57%
Cleansheet 71.43%
Kaarten
Gele kaarten 0
Gemiddeld aantal gele kaarten per wedstrijd 0
Rode kaarte 0
Gemiddeld aantal rode kaarten per wedstrijd 0
Kerncijfers
Aantal corners 0
Gemiddeld aantal corners per wedstrijd 0

Betekenen Voetbal en Super League hetzelfde voor jou? Dan ben je op de juiste pagina! Hier, op onze 100% Super League Livescore, brengen we je alles wat je moet weten over de Voetbal wedstrijden van vandaag in Maleisie.

Welke wedstrijden staan er op het programma? Wat zijn de belangrijkste wedstrijden om live te bekijken? Wat kunnen we vandaag verwachten in Super League? Al deze vragen kunnen beantwoord worden met onze Livescore van de live Super League wedstrijden. Hou je vast, de show belooft interessant te worden om vandaag te volgen in Maleisie.

Super League: ontdek de scores en live uitslagen van alle Voetbal wedstrijden vandaag in Maleisie

Laten we eerlijk zijn, het wordt vandaag een spannende dag in Super League. Als je alleen al naar het schema voor de Voetbal wedstrijden van vandaag kijkt, kun je je al voorstellen op wat voor spektakel we getrakteerd kunnen worden.

Als je geen betaald abonnement hebt om de wedstrijd te volgen, als de wedstrijd in kwestie niet wordt uitgezonden, of gewoon als je niet voor de televisie kunt zitten om de Super League show te volgen, moet je weten dat onze Livescore er voor jou is. Het beste van Voetbal in Maleisie staat altijd op SportyTrader.

Ontdek alles over elke Super League wedstrijd op 27-08-2026 in Maleisie en live

Door te klikken op een Super League wedstrijd van de dag op onze Livescore 100% Voetbal, heb je toegang tot een schat aan informatie en gegevens over het type wedstrijd dat je kunt verwachten. Voorafgaand aan de wedstrijden die worden georganiseerd in Maleisie en natuurlijk live, kun je de voortgang van de wedstrijd, de vorm van elke partij op het veld, de laatste geregistreerde prestaties en zelfs de aftraptijd en locatie van het evenement bekijken. Met andere woorden, je zult vandaag niets missen in Super League.

Als je het allemaal zou moeten samenvatten, geeft onze live Super League Livescore je toegang tot alle informatie die je nodig hebt om er zeker van te zijn dat je vandaag niets mist van de wedstrijd in Maleisie, met alle details en feiten die je op de voet moet volgen. Het is allemaal gratis!

De Super League wedstrijden om vandaag live te volgen in Maleisie (Voetbal)

28 aug 2026, 07:30 Super League
28 aug 2026, 09:00 Super League
29 aug 2026, 05:30 Super League
29 aug 2026, 08:15 Super League
29 aug 2026, 09:00 Super League
30 aug 2026, 08:15 Super League
4 sep 2026, 08:15 Super League
5 sep 2026, 04:45 Super League
5 sep 2026, 07:30 Super League