Voorspelling De Graafschap - RKC Waalwijk - Eerste Divisie

Nederland - Eerste Divisie

De Graafschap
23-10-2026 14:00
RKC Waalwijk

Wedtip :

 

Gelijkspel

 
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

 door Domenic Lalieu | in Eerste Divisie Voorspelling

Op vrijdag 23 oktober staat er in de Keuken Kampioen Divisie een druk programma op de planning. Zo zullen er maar liefst negen wedstrijden gespeeld worden en komen dus 18 van de 20 teams in actie. Een van die wedstrijden is de ontmoeting tussen De Graafschap en RKC. 

De Graafschap kent vooralsnog een zwakke seizoensstart. Na elf wedstrijden staan ze op elf punten en daardoor op de 17de plek. RKC is ook vrij wisselvallig geweest. Desondanks vinden we hen terug op de tiende plek momenteel met 15 punten uit elf wedstrijden.

De Graafschap bleek in de laatste vijf wedstrijden wederom vrij wisselvallig. Ze wonnen uiteindelijk alleen van FC Den Bosch (1-0) en Jong FC Utrecht (2-1). Verder verloren ze van NAC Breda (1-2) en Jong Ajax (2-1) en speelden ze gelijk tegen FC Eindhoven (2-2).

RKC Waalwijk won laatst met 6-1 van MVV Maastricht, maar wist vervolgens geen enkele keer meer te winnen. In de laatste vier wedstrijden verloren ze van Roda JC (2-0) en Heracles (3-0) en speelden ze verder gelijk tegen FC Emmen (1-1) en FC Volendam (1-1).

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

De beste kansen voor de wedstrijd De Graafschap - RKC Waalwijk

Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
2.35 3.75 2.43
Bet365
2.45 3.75 2.45
Vbet
2.32 3.77 2.31
BetMGM
2.40 3.80 2.40
888Sport
2.45 3.80 2.40
Alle De Graafschap - RKC Waalwijk odds bekijken

Schrijf je alvast in voor onze Ledenomgeving: maak kans op €500!

Wat is SportyTrader's voorspelling voor de voetbalwedstrijd tussen De Graafschap en RKC Waalwijk?

De voorspelling voor de wedstrijd tussen De Graafschap en RKC Waalwijk is: Een gelijkspel.

Waarschijnlijkheden volgens ons algoritme* van de 1X2 voetbalvoorspellingen en beste odds voor de wedstrijd van 23-10-2026 tussen De Graafschap en RKC Waalwijk in Eerste Divisie:

  • Het Sportytrader ⭐ algoritme schat een kans van 34.31% voor winst van De Graafschap tegen RKC Waalwijk met odds van 2.45 bij Bet365.
  • De kans volgens Sportytrader ⭐ op een gelijkspel tussen De Graafschap en RKC Waalwijk is 24.72% met odds van 3.9 bij Leovegas.
  • Ons voorspellingsmodel geeft 40.97% kans ⭐ voor een overwinning van De Graafschap op RKC Waalwijk met een kans van 2.5 op JACKS.NL. 

De vorm van De Graafschap - RKC Waalwijk

Klassement

Teams P GS W G V DS
10 RKC Waalwijk
15 11 3 6 2 +4
17 De Graafschap
11 11 3 2 6 -11

De Graafschap en RKC Waalwijk: De laatste resultaten

De Graafschap
De Graafschap De laatste resultaten
W V W G W V
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.83 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.5 Doelpunten voor
1.33 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

19 okt 2026 - Eerste Divisie

Jong Ajax
2 :  1
De Graafschap

9 okt 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
2 :  1
FC Utrecht

3 okt 2026 - Eerste Divisie

FC Eindhoven
2 :  2
De Graafschap

27 sep 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
1 :  0
Den Bosch

20 sep 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
1 :  2
NAC Breda

11 sep 2026 - Eerste Divisie

FC Emmen
1 :  2
De Graafschap
V V V V W W
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

4/6 (67%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.17 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
2.83 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

9 okt 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
2 :  1
FC Utrecht

27 sep 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
1 :  0
Den Bosch

20 sep 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
1 :  2
NAC Breda

29 aug 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
1 :  4
Almere City

17 aug 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
2 :  5
AZ Alkmaar

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

De Graafschap
1 :  5
Excelsior
G V V W G V
Overwinningen

1/6 (17%)

Gelijkspelen

2/6 (33%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.17 Doelpunten voor
2.17 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

19 okt 2026 - Eerste Divisie

Jong Ajax
2 :  1
De Graafschap

3 okt 2026 - Eerste Divisie

FC Eindhoven
2 :  2
De Graafschap

11 sep 2026 - Eerste Divisie

FC Emmen
1 :  2
De Graafschap

4 sep 2026 - Eerste Divisie

Heracles Almelo
5 :  0
De Graafschap

23 aug 2026 - Eerste Divisie

VVV Venlo
2 :  1
De Graafschap

9 aug 2026 - Eerste Divisie

Helmond Sport
1 :  1
De Graafschap
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk De laatste resultaten
W W V G V G
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

2/6 (33%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
1.67 Doelpunten voor
1.33 Doelpunten tegen
33% Over 2,5
67% Under 2,5

18 okt 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
1 :  1
FC Volendam

9 okt 2026 - Eerste Divisie

Heracles Almelo
3 :  0
RKC Waalwijk

3 okt 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
1 :  1
FC Emmen

26 sep 2026 - Eerste Divisie

Roda JC
2 :  0
RKC Waalwijk

18 sep 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
6 :  1
MVV Maastricht

11 sep 2026 - Eerste Divisie

Jong Ajax
0 :  2
RKC Waalwijk
G G W W G G
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

4/6 (67%)

Verliezen

0/6 (0%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.17 Totaal aantal goals
100% Beide teams scoren
2.67 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

18 okt 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
1 :  1
FC Volendam

3 okt 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
1 :  1
FC Emmen

18 sep 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
6 :  1
MVV Maastricht

4 sep 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
4 :  2
NAC Breda

28 aug 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
2 :  2
Jong PSV

14 aug 2026 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
2 :  2
FC Dordrecht
G G G W V V
Overwinningen

1/6 (17%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.17 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
0.83 Doelpunten voor
1.33 Doelpunten tegen
17% Over 2,5
83% Under 2,5

9 okt 2026 - Eerste Divisie

Heracles Almelo
3 :  0
RKC Waalwijk

26 sep 2026 - Eerste Divisie

Roda JC
2 :  0
RKC Waalwijk

11 sep 2026 - Eerste Divisie

Jong Ajax
0 :  2
RKC Waalwijk

21 aug 2026 - Eerste Divisie

Helmond Sport
1 :  1
RKC Waalwijk

7 aug 2026 - Eerste Divisie

Vitesse
1 :  1
RKC Waalwijk

9 mei 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  1
RKC Waalwijk

De Graafschap tegen RKC Waalwijk: Onderling resultaat

De Graafschap

50 %

Gelijkspel

0 %

RKC Waalwijk

50 %

Gemiddelde cijfers (onderling resultaat)

5.5
Totaal aantal goals
100%
Beide teams scoren
3
Doelpunten voor
2.5
Doelpunten tegen
100%
Over 2,5
0%
Under 2,5

23 jan 2026 - Eerste Divisie

De Graafschap
2 :  4
RKC Waalwijk

9 nov 2025 - Eerste Divisie

RKC Waalwijk
1 :  4
De Graafschap
Voorspelling De Graafschap vs RKC Waalwijk

Afwezige spelers

De Graafschap
De Graafschap
Middenvelder

J. Meerstadt

RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
Verdediger

B. Zorgdrager

Topscorers en assistgevers

CD Huachipato De Graafschap
CD Huachipato RKC Waalwijk
Topscorer
Duitsland J. Kania (5 Doelpunt)
Topscorer
Portugal K. Varela (3 Doelpunt) ,  Nederland J. van de Haar (3 Doelpunt)

De Graafschap en RKC Waalwijk in de Eerste Divisie

De Graafschap
De Graafschap
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
27%
Winst
27%
55%
Verlies
18%
18%
Gelijkspel
55%
3.55
Totaal goals per wedstrijd
3.27
1.27
Goals voor per match
1.82
2.27
Goals tegen per match
1.45
18%
Minder dan 2.5 doelpunten
55%
82%
Meer dan 2.5 doelpunten
45%
9%
Geen tegengoals
9%
82%
Beide teams scoren
73%

Belangrijke punten De Graafschap - RKC Waalwijk

  1. 2 van de laatste 3 wedstrijden van RKC eindigden in een gelijkspel.
  2. In 3 van de laatste 4 wedstrijden bleef De Graafschap ongeslagen.
  3. 2 van de laatste 5 uitwedstrijden van RKC eindigden in een gelijkspel.
  4. In 3 van de laatste 5 thuiswedstrijden wist De Graafschap niet te winnen.
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze voorspelling voor De Graafschap - RKC Waalwijk

RKC Waalwijk en De Graafschap krijgen komende vrijdag met elkaar te maken in de twaalfde speelronde van de Keuken Kampioen Divisie. De Graafschap is alles behalve goed begonnen en staat daardoor ook op de 17de plek. De laatste tijd doen ze het wel weer iets beter.

In RKC treffen ze ook niet de ploeg die het meest in vorm is, dus er liggen zeker wel kansen voor De Graafschap. We denken dat het verschil tussen beide teams niet heel groot zal zijn.

Onze voorspelling voor De Graafschap - RKC Waalwijk is: Een gelijkspel.

Wedtip :

 

Gelijkspel

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Probeer de Cash Out functie

Bet365 cash out functie

Met de Cash Out heb je de optie om weddenschappen al voor het einde van de wedstrijden te laten beëindigen. Dit kun je bijvoorbeeld doen op het moment dat je ploeg op voorsprong staat, maar je sterk het gevoel hebt dat de voorsprong later in de wedstrijd uit handen zal worden gegeven, of in het geval dat je club in de rust met 1-0 achter staat en je niet het gevoel hebt dat er nog gewonnen gaat worden. Met de Cash Out optie kun je dus verlies beperken, of nog beter: een lichte winst pakken door de weddenschap halverwege af te breken in plaats van je weddenschap te verliezen wanneer je wacht tot en met het einde van een sportwedstrijd. 

Profiteer van de promotie

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.