Voorspelling Mons - Charleroi - Beker Van België

België - Beker Van België

Mons
17-10-2026 11:30
Charleroi

Wedtip :

 

Over 2.5 goals

 
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

 door Lorenz Lomme | in Voetbal Voorspellingen

Op 17 oktober ontvangt RAEC Mons Sporting Charleroi in de 1/16-finales van de Croky Cup. De bezoekers verkeren in een bloedvorm en zijn de grote favorieten.

Mons hoopt echter te verrassen. De club komt uit in Eerste Nationale FFA en tekent daarin voor een voorlopige zesde plaats. Mons won in zijn laatste drie wedstrijden van Flenu (4-0), verloor van SL 16 (3-2) en speelde gelijk tegen Habay (2-2).

Charleroi is dit seizoen in uitstekende vorm en kampeert op de derde plek in de Jupiler Pro League. De Carolo’s wonnen zeven van hun acht competitiewedstrijden en verloren enkel van Union (2-3). De laatste drie wedstrijden van de Zebra’s leverden overwinningen op tegen Zulte Waregem (0-1), Cercle Brugge (3-2) en Standard (0-1).

Mons zal stevig boven zichzelf moeten uitstijgen, maar wij zien dat niet gebeuren. Charleroi zal het volgens ons vlot halen in een wedstrijd met minstens drie goals.

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

De beste kansen voor de wedstrijd Mons - Charleroi

Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
11.00 7.50 1.18
Bet365
9.50 6.50 1.20
BetMGM
9.50 6.25 1.20
888Sport
12.00 5.75 1.20
Leovegas
11.00 7.50 1.18
Alle Mons - Charleroi odds bekijken

Schrijf je alvast in voor onze Ledenomgeving: maak kans op €500!

Wat is SportyTrader's voorspelling voor de voetbalwedstrijd tussen Mons en Charleroi?

De voorspelling voor de wedstrijd tussen Mons en Charleroi is: meer dan 2,5 goals.

Waarschijnlijkheden volgens ons algoritme* van de 1X2 voetbalvoorspellingen en beste odds voor de wedstrijd van 17-10-2026 tussen Mons en Charleroi in Beker Van België:

  • Het Sportytrader ⭐ algoritme schat een kans van 21.93% voor winst van Mons tegen Charleroi met odds van 12 bij 888Sport.
  • De kans volgens Sportytrader ⭐ op een gelijkspel tussen Mons en Charleroi is 26.99% met odds van 7.5 bij Unibet.
  • Ons voorspellingsmodel geeft 51.08% kans ⭐ voor een overwinning van Mons op Charleroi met een kans van 1.2 op Bet365. 

De vorm van Mons - Charleroi

Mons en Charleroi: De laatste resultaten

Mons
Mons De laatste resultaten
W G W W V G
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

2/6 (33%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.5 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
3 Doelpunten voor
1.5 Doelpunten tegen
100% Over 2,5
0% Under 2,5

11 okt 2026 - Nationale 1 ACFF

RSC Habay
2 :  2
Mons

7 okt 2026 - Nationale 1 ACFF

Sl16 Football Campus
3 :  2
Mons

26 sep 2026 - Beker Van België

Londerzeel SK
0 :  4
Mons

20 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

RCS Onhaye
2 :  5
Mons

12 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
2 :  2
Royal Union Tubize Braine

5 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
3 :  0
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
V G W G W G
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

3/6 (50%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2 Totaal aantal goals
17% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
0.67 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

12 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
2 :  2
Royal Union Tubize Braine

5 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
3 :  0
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes

26 aug 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
0 :  0
RFC Meux

10 mei 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
3 :  0
RFC Meux

25 apr 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
0 :  0
Royal Union Tubize Braine

18 apr 2026 - Nationale 1 ACFF

Mons
0 :  2
Royal Excelsior Virton
W V W W V G
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.67 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
2.33 Doelpunten voor
1.33 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

11 okt 2026 - Nationale 1 ACFF

RSC Habay
2 :  2
Mons

7 okt 2026 - Nationale 1 ACFF

Sl16 Football Campus
3 :  2
Mons

26 sep 2026 - Beker Van België

Londerzeel SK
0 :  4
Mons

20 sep 2026 - Nationale 1 ACFF

RCS Onhaye
2 :  5
Mons

30 aug 2026 - Nationale 1 ACFF

Sporting Charleroi U23
1 :  0
Mons

3 mei 2026 - Nationale 1 ACFF

RSC Habay
0 :  1
Mons
Charleroi
Charleroi De laatste resultaten
W W V W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
2 Doelpunten voor
1 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

11 okt 2026 - Jupiler Pro League

Standard Luik
0 :  1
Charleroi

19 sep 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
3 :  2
Cercle Brugge

13 sep 2026 - Jupiler Pro League

Zulte Waregem
0 :  1
Charleroi

5 sep 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
2 :  3
Union Sint-Gillis

29 aug 2026 - Jupiler Pro League

Kortrijk
1 :  3
Charleroi

22 aug 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
2 :  0
Mechelen
G V W W V W
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.83 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
2.17 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

19 sep 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
3 :  2
Cercle Brugge

5 sep 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
2 :  3
Union Sint-Gillis

22 aug 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
2 :  0
Mechelen

9 aug 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
3 :  1
Oud-Heverlee Leuven

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Charleroi
2 :  3
Rayo Vallecano

19 mei 2026 - Jupiler Pro League

Charleroi
1 :  1
Oud-Heverlee Leuven
W G W W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

0/6 (0%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.17 Totaal aantal goals
33% Beide teams scoren
1.67 Doelpunten voor
0.5 Doelpunten tegen
33% Over 2,5
67% Under 2,5

11 okt 2026 - Jupiler Pro League

Standard Luik
0 :  1
Charleroi

13 sep 2026 - Jupiler Pro League

Zulte Waregem
0 :  1
Charleroi

29 aug 2026 - Jupiler Pro League

Kortrijk
1 :  3
Charleroi

16 aug 2026 - Jupiler Pro League

Lommel SK
0 :  1
Charleroi

25 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Lens
2 :  2
Charleroi

23 mei 2026 - Jupiler Pro League

Standard Luik
0 :  2
Charleroi
Voorspelling Mons vs Charleroi

Belangrijke punten Mons - Charleroi

  1. Meer dan 2,5 goals in de laatste 7 wedstrijden van RAEC Mons.
  2. Meer dan 2,5 goals in de laatste 5 thuiswedstrijden van RAEC Mons.
  3. Meer dan 2,5 goals in 3 van de laatste 5 wedstrijden van Charleroi.
  4. Meer dan 2,5 goals in de laatste 2 onderlinge duels.
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze voorspelling voor Mons - Charleroi

Charleroi is de grote favoriet in deze wedstrijd. De Carolo’s beleven een topseizoen en zullen dat volgens ons ook doortrekken in de beker. Met RAEC Mons treffen ze een club uit de lagere reeksen die vaak voor spektakel en veel goals zorgt. Dat zal nu niet anders zijn, denken we, maar dan wel in het voordeel van Charleroi.

Onze voorspelling voor RAEC Mons-Charleroi: meer dan 2,5 goals.

Wedtip :

 

Over 2.5 goals

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Haal het meeste uit je weddenschappen met de Winst Boost

Bet365 - Winst Boost promotie

Verhoog je winsten op een Bet Builder of geselecteerde Single Bets met de Winst Boost promotie. Als de door jou gekozen weddenschap in aanmerking komt, zul je dit onderaan je wedbriefje vinden. Vergeet niet om de optie ook daadwerkelijk te activeren. Zo haal je het meeste uit je weddenschappen, zonder je inzet te moeten verhogen!

Profiteer van de promotie

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.