Voorspelling Willem II - SC Heerenveen - Eredivisie

Nederland - Eredivisie

Willem II
30-08-2026 08:30
SC Heerenveen

Wedtip :

 

SC Heerenveen wint

 
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

 door Arjan Van Tongerloo | in Eredivisie Voorspelling

Op 30 augustus mag Willem II Tilburg de deuren van haar Koning Willem II Stadion voor de tweede keer in haar Eredivisie rentree mogen gaan openen wanneer de Brabants ploeg het in de vierde speelronde van het VriendenLoterij Eredivisie seizoen opneemt tegen SC Heerenveen in deze strijd tussen het Zuiden en Noorden van het land. 

De start van het seizoen van Willem II verloopt duidelijk moeilijk, met thuis- en uitnederlagen in haar eerste 2 competitiewedstrijden tegen Go Ahead Eagles en NEC Nijmegen. De ploeg uit Tilburg oogt nog moeite te hebben met het aanpassen aan het Eredivisie niveau, waarbij er ook aanvallend verbetering nodig is. 

SC Heerenveen arriveert in Tilburg nadat haar solide start van het seizoen werd onderbroken door een Nederlaag tegen SC Heerenveen vorig weken. Met een overwinning op FC Twente en solide gelijkspel tegen Ajax speelt de Friese ploeg over het algemeen echter solide, waarbij Heerenveen weet dat er kansen zullen liggen in deze wedstrijd tegen Willem II.

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

De beste kansen voor de wedstrijd Willem II - SC Heerenveen

Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
4.10 3.85 1.76
Bet365
3.90 4.33 1.71
Circus
3.90 4.10 1.73
Vbet
3.96 3.85 1.70
BetMGM
4.10 4.10 1.75

Schrijf je alvast in voor onze Ledenomgeving: maak kans op €500!

Wat is SportyTrader's voorspelling voor de voetbalwedstrijd tussen Willem II en SC Heerenveen?

De voorspelling voor de wedstrijd tussen Willem II en SC Heerenveen is: SC Heerenveen wint.

Waarschijnlijkheden volgens ons algoritme* van de 1X2 voetbalvoorspellingen en beste odds voor de wedstrijd van 30-08-2026 tussen Willem II en SC Heerenveen in Eredivisie:

  • Het Sportytrader ⭐ algoritme schat een kans van 39.6% voor winst van Willem II tegen SC Heerenveen met odds van 4.1 bij Unibet.
  • De kans volgens Sportytrader ⭐ op een gelijkspel tussen Willem II en SC Heerenveen is 17.06% met odds van 4.33 bij Bet365.
  • Ons voorspellingsmodel geeft 43.34% kans ⭐ voor een overwinning van Willem II op SC Heerenveen met een kans van 1.8 op Leovegas. 

Willem II - SC Heerenveen voorspelling en beste kansen:

Voorspelling Willem II SC Heerenveen Waarschijnlijkheid Odds
SC Heerenveen wint 43.34% 1.80 bij Leovegas
Meer dan 2.5 goals 60.71% 1.48 bij JACKS.NL
Beide teams scoren: Ja 59.38%
Half-time: Gelijk / Full-time: SC Heerenveen 17.18% 5.50 bij BetMGM

De vorm van Willem II - SC Heerenveen

Klassement

Teams P GS W G V DS
8 SC Heerenveen
12 9 3 3 3 +4
18 Willem II
2 9 0 2 7 -17

Willem II en SC Heerenveen: De laatste resultaten

Willem II
Willem II De laatste resultaten
V W W W V V
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
83% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
2 Doelpunten tegen
83% Over 2,5
17% Under 2,5

15 aug 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  4
NEC

8 aug 2026 - Eredivisie

Go Ahead Eagles
4 :  1
Willem II

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Willem II
2 :  1
OFI Crete

25 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Willem II
1 :  0
Mechelen

23 mei 2026 - Eredivisie

FC Volendam
1 :  2
Willem II

20 mei 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  2
FC Volendam
G W V W W V
Overwinningen

3/6 (50%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

2/6 (33%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.67 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
1.33 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

15 aug 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  4
NEC

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Willem II
2 :  1
OFI Crete

25 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Willem II
1 :  0
Mechelen

20 mei 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  2
FC Volendam

16 mei 2026 - Eredivisie

Willem II
2 :  0
Almere City

9 mei 2026 - Eredivisie

Willem II
1 :  1
RKC Waalwijk
W W W W W V
Overwinningen

5/6 (83%)

Gelijkspelen

0/6 (0%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

2.33 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
1.33 Doelpunten voor
1 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

8 aug 2026 - Eredivisie

Go Ahead Eagles
4 :  1
Willem II

23 mei 2026 - Eredivisie

FC Volendam
1 :  2
Willem II

13 mei 2026 - Eredivisie

Almere City
0 :  1
Willem II

5 mei 2026 - Eredivisie

RKC Waalwijk
0 :  1
Willem II

24 apr 2026 - Eerste Divisie

FC Dordrecht
1 :  2
Willem II

6 apr 2026 - Eerste Divisie

Roda JC
0 :  1
Willem II
SC Heerenveen
SC Heerenveen De laatste resultaten
W W W W G V
Overwinningen

4/6 (67%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

4.33 Totaal aantal goals
67% Beide teams scoren
2.67 Doelpunten voor
1.67 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

22 aug 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
0 :  2
PEC Zwolle

16 aug 2026 - Eredivisie

Ajax
2 :  2
SC Heerenveen

9 aug 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
1 :  0
FC Twente

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

SC Heerenveen
3 :  2
Volos NPS

17 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Club Brugge
2 :  3
SC Heerenveen

3 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

SC Heerenveen
7 :  2
De Graafschap
W G W W W V
Overwinningen

4/6 (67%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

1/6 (17%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.33 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
2.17 Doelpunten voor
1.17 Doelpunten tegen
50% Over 2,5
50% Under 2,5

22 aug 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
0 :  2
PEC Zwolle

9 aug 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
1 :  0
FC Twente

1 aug 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

SC Heerenveen
3 :  2
Volos NPS

3 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

SC Heerenveen
7 :  2
De Graafschap

17 mei 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
0 :  0
Ajax

25 apr 2026 - Eredivisie

SC Heerenveen
2 :  1
Fortuna Sittard
V W V V W G
Overwinningen

2/6 (33%)

Gelijkspelen

1/6 (17%)

Verliezen

3/6 (50%)

Gemiddelde cijfers (laatste 6 wedstrijden)

3.5 Totaal aantal goals
50% Beide teams scoren
1.5 Doelpunten voor
2 Doelpunten tegen
67% Over 2,5
33% Under 2,5

16 aug 2026 - Eredivisie

Ajax
2 :  2
SC Heerenveen

17 jul 2026 - Vriendschappelijke Wedstrijd

Club Brugge
2 :  3
SC Heerenveen

21 mei 2026 - Eredivisie

FC Utrecht
3 :  2
SC Heerenveen

10 mei 2026 - Eredivisie

NAC Breda
2 :  0
SC Heerenveen

3 mei 2026 - Eredivisie

FC Volendam
0 :  2
SC Heerenveen

12 apr 2026 - Eredivisie

AZ
3 :  0
SC Heerenveen

Willem II tegen SC Heerenveen: Onderling resultaat

Willem II

0 %

Gelijkspel

25 %

SC Heerenveen

75 %

Gemiddelde cijfers (onderling resultaat)

2.5
Totaal aantal goals
75%
Beide teams scoren
0.75
Doelpunten voor
1.75
Doelpunten tegen
75%
Over 2,5
25%
Under 2,5

4 apr 2025 - Eredivisie

SC Heerenveen
3 :  1
Willem II

8 dec 2024 - Eredivisie

Willem II
1 :  2
SC Heerenveen

5 mrt 2022 - Eredivisie

Willem II
0 :  0
SC Heerenveen

21 nov 2021 - Eredivisie

SC Heerenveen
2 :  1
Willem II

Willem II - SC Heerenveen: Analyse van de vorm

Willem II heeft het in de eerste weken verdedigend moeilijk, met 8 tegendoelpunten na slechts 2 wedstrijden. De 1-4 thuisnederlaag tegen NEC Nijmegen werd gevolgd door een gelijknamige 1-4 uitslag tegen NEC Nijmegen in haar laatste wedstrijd. Ook in haar oefenperiode vertoonde Willem II dat het moeite heeft tegen tegenstanders die aanvallend kunnen spelen.

Willem II heeft het in de eerste weken verdedigend moeilijk.

SC Heerenveen zal de voorgaande 0-2 nederlaag tegen PEC Zwolle graag af willen schudden in deze wedstrijd. De ploeg uit Friesland begon haar seizoen met een 1-0 overwinning op FC Twente en vertoonde een week later met een zwaar bevochten 2-2 gelijkspel bij Ajax dat het ook tegen top teams goed kan presteren.

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Voorspelling Willem II vs SC Heerenveen

Willem II tegen SC Heerenveen opstelling: De basis 11

Willem II

Tactisch plan : 4 - 2 - 3 - 1

31
K. De Leeuw
5
H. Ter Avest
3
F. Stam
4
J. Hoogma
24
N. Tjoe-a-On
8
K. Boogaard
6
C. Twigt
50
E. Gurbuz
19
U. Van Alst
7
J. Slory
9
D. Haen
9
D. Vente
7
M. Rivera
10
R. Meerveld
20
J. Trenskow
6
D. Proper
8
N. Courtens Mabeneyshi
19
V. Zagaritis
3
M. Willemsen
4
S. Kersten
45
O. Braude
1
B. Klaverboer

Tactisch plan : 4 - 2 - 3 - 1

SC Heerenveen

Vervangers

Willem II
Willem II
D. Fernandez Iglesias Keeper

T. Kotte

W. Van der Steen

Verdediger

M. Lemmens

J. Hoogma 46'

J. Mathijsen

A. Et-Taibi

C. Twigt 85'

A. Ciranni

N. Tjoe-a-On 85'

Middenvelder

J. van Esdonk

Aanvaller

P. Van Loon

E. Gurbuz 62'

T. Verheydt

K. Boogaard 87'

SC Heerenveen
SC Heerenveen
Keeper

T. Schreuder

A. Noppert

Verdediger

N. Soyset Hopland

D. Bladi

H. Petrov

Middenvelder

J. Scholten

L. Smans

R. Meerveld 69'

L. Brouwers

N. Courtens Mabeneyshi 69'

Aanvaller

L. Machine

K. Schaken

L. Oyen

M. Rivera 85'

Willem II - SC Heerenveen: Analyse van de selectie

Willem II zal verdediging moeten verbeteren om dit seizoen kans te maken op overleving. De thuisploeg zal met een verdedigende formatie gaan spelen in deze wedstrijd, waarbij het vermogen om het veld compact te houden en kansen te vinden in snelle omschakelingen centrale onderdelen van de tactiek van de thuisploeg zullen zijn. 

SC Heerenveen zal haar aanvallende kracht willen hervinden die het in de oefenperiode vertoonde. De recente verdedigende zwakte kan worden beperkt door de bal op de helft van Willem II te houden, waarbij Heerenveen meer aanvallend zal willen spelen dan het in haar laatste paar speelrondes deed. 

Topscorers en assistgevers

CD Huachipato Willem II
CD Huachipato SC Heerenveen
Topscorer
Nederland D. Haen (3 Doelpunt)
Topscorer
Denemarken J. Trenskow (4 Doelpunt)
Beste Assist
Indonesië N. Tjoe-a-On (2 Assists) , 
Nederland U. Van Alst (2 Assists) , 
Nederland V. Van Crooij (2 Assists)
Beste Assist
Nederland L. Smans (3 Assists)

Belangrijke punten Willem II - SC Heerenveen

  1. SC Heerenveen won 3 van de laatste 4 ontmoetingen.
  2. Willem II Tilburg heeft 8 doelpunten tegen gekregen in haar eerste 2 wedstrijden.
  3. SC Heerenveen scoorde 10 keer in haar laatste 5 wedstrijden.
  4. Willem II Tilburg heeft 7 keer gescoord in haar laatste 5 wedstrijden.
  5. SC Heerenveen heeft 4 doelpunten tegen gekregen in haar eerste 3 wedstrijden.
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze voorspelling voor Willem II - SC Heerenveen

Deze ontmoeting tussen Willem II en SC Heerenveen brengt een worstelend thuisteam tegenover een Heerenveen team dat met vlagen sterk speelt heeft gespeeld in de openingsfase van dit seizoen. 

Met de verdedigende problemen van Willem II en de solide aanval die Heerenveen ook tijdens de oefenperiode vertoonde ogen de bezoekers de favoriet te zijn in deze wedstrijd, waarbij de onderlinge ontmoetingen in voorgaande jaren duidelijk in het voordeel van Heerenveen wijzen. 

Onze voorspelling voor de wedstrijd Willem II Tilburg – SC Heerenveen is: SC Heerenveen wint.

Wedtip :

 

SC Heerenveen wint

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Willem II - SC Heerenveen: Andere interessante wedtips

Over 2.5 goals

Odds 1.46
8 van de laatste 10 ontmoetingen zagen 3 of meer doelpunten.
Welkomstaanbieding

Beide teams scoren

Odds 1.43
8 van de laatste 10 ontmoetingen zagen beide teams scoren.
Welkomstaanbieding

Brekend nieuws: Kansenanalyse voor de wedstrijd Willem II SC Heerenveen

Willem II vs SC Heerenveen Openingskansen Kansen voor de wedstrijd Kansenontwikkeling
Willem II wint 3.80 4.10 +7.9%
Gelijkspel 3.80 4.33 +13.9%
SC Heerenveen wint 1.82 1.80 -1.1%
Laatste veranderingen in de odds:

Na de aftrap laten de laatste kansenbewegingen zien dat

  • Een overwinning voor SC Heerenveen het meest waarschijnlijk is
  • De odds voor deze weddenschap daalden met 1.1% sinds het begin
  • De kans op dit resultaat was 54.9% en is nu 55.6% (0.6%)

Verhoog je winsten met de Combo Booster!

unibet combo booster

Bij Unibet kun je dankzij de Combo Booster je winsten op alle sporten verhogen. Wanneer je deze functie gebruikt verhoog je namelijk alle mogelijke winsten telkens wanneer je een nieuwe selectie toevoegt aan je betslip. Plaats minimaal 3 selecties (met een minimale odd van 1.40) en pak tot 50% extra winst!

Profiteer van de promotie

Veelgestelde vragen

De Eredivisie-wedstrijd tussen Willem II en Heerenveen wordt gespeeld in het Willem II Stadion op 30 augustus 2026 om 14:30.
De Eredivisie-wedstrijd tussen Willem II en Heerenveen wordt uitgezonden op ESPN Extra HD, ESPN Watch en Canal+.

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.