Odds Aizawl FC - Saikhamakawn FC - Mizoram Premier League, 13 oktober 2026

Indië - Mizoram Premier League

Aizawl FC
13-10-2026 04:30
Saikhamakawn FC
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

2 markten

Dubbele Kans
Goksite X2 12 Bonus
Bet365
8.00
1.01
888Sport
9.50
1.03
Helft

2 markten

1X2 - 2e Helft
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
1.17
5.50
9.50
888Sport
1.17
5.00
17.00
Meer / Minder

1 markten

Meer / Minder Doelpunten
Goksite -2.5 +2.5 Bonus
Bet365
4.33
1.17
888Sport
5.00
1.11
Doelpunten

1 markten

Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Bet365
1.15
34.00
4.50
888Sport
1.08
51.00
6.00
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Aizawl FC - Saikhamakawn FC en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Aizawl FC - Saikhamakawn FC tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Aizawl FC - Saikhamakawn FC.

  • De beste quotering voor Aizawl FC is momenteel 1.05 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 13 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Saikhamakawn FC is momenteel 26 bij 888Sport

Wedden op Aizawl FC - Saikhamakawn FC - hoe win je geld?

Als je wedt op Aizawl FC - Saikhamakawn FC kun je tussen de €10.4 en €260 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Aizawl FC - Saikhamakawn FC en de odds voor Aizawl FC - Saikhamakawn FC worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.