Odds Bragantino - Chapecoense SC - Brasilero Serie A, 28 oktober 2026

Brazilië - Brasilero Serie A

Bragantino
28-10-2026 18:30
Chapecoense SC
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

4 markten

Rust / Eindresultaat
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Corners

1 markten

Uitslag 1X2
Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
1.24
9.50
4.40
Leovegas
1.24
9.50
4.40
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Doelpuntenmakers

4 markten

Doelpuntenmaker op elk moment
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Eerste doelpuntenmaker
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Speler scoort 2 of meer doelpunten
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Speler scoort 3 of meer doelpunten

Vergelijk de odds voor Bragantino - Chapecoense SC en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Bragantino - Chapecoense SC tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Bragantino - Chapecoense SC.

  • De beste quotering voor Bragantino is momenteel 1.33 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5.5 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor Chapecoense SC is momenteel 9.5 bij Bet365

Wedden op Bragantino - Chapecoense SC - hoe win je geld?

Als je wedt op Bragantino - Chapecoense SC kun je tussen de €12.7 en €95 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Bragantino - Chapecoense SC en de odds voor Bragantino - Chapecoense SC worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.