Odds Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B - Tercera Federación, 25 oktober 2026

Spanje - Tercera Federación

Burgos Promesas
25-10-2026 07:00
Salamanca CF Uds B
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

2 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Bonus
Bet365
1.03
3.20
1.10
888Sport
1.04
3.80
1.15
Helft

1 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
1.69
2.37
8.50
888Sport
1.67
2.50
8.50
Meer / Minder

1 markten

Meer / Minder Doelpunten
Goksite -2.5 +2.5 Bonus
Bet365
1.97
1.77
888Sport
2.20
1.60

Vergelijk de odds voor Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B.

  • De beste quotering voor Burgos Promesas is momenteel 1.25 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor Salamanca CF Uds B is momenteel 11 bij 888Sport

Wedden op Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B - hoe win je geld?

Als je wedt op Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B kun je tussen de €12.2 en €110 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B en de odds voor Burgos Promesas - Salamanca CF Uds B worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.