Odds Canberra FC - Belconnen Utd - ACT Premier League, 22 augustus 2026

Australië - ACT Premier League

Canberra FC
22-08-2026 01:00
Belconnen Utd
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
4.25
1.15
Bet365
4.5
1.17
BetMGM
5.25
1.14
Leovegas
4.25
1.15
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
2.5
1.43
BetMGM
2.8
1.38
Leovegas
2.5
1.43
Odds Under / Over 4.5 goals
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.3
2.95
BetMGM
1.4
2.7
Leovegas
1.3
2.95
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.16
26
4
Bet365
1.29
34
3.5
BetMGM
1.2
51
4.2
Leovegas
1.16
26
4
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Doelpunten totaal even/oneven
Goksite EVEN Oneven Maximale bonus van
Bet365
1.83
1.83
BetMGM
1.85
1.82
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Canberra FC - Belconnen Utd en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Canberra FC - Belconnen Utd tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Canberra FC - Belconnen Utd.

  • De beste quotering voor Canberra FC is momenteel 1.14 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 9.5 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor Belconnen Utd is momenteel 12.5 bij Unibet

Wedden op Canberra FC - Belconnen Utd - hoe win je geld?

Als je wedt op Canberra FC - Belconnen Utd kun je tussen de €11 en €125 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Canberra FC - Belconnen Utd en de odds voor Canberra FC - Belconnen Utd worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.