Odds Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas - European North Basketball League, 21 oktober 2026

Internationaal - European North Basketball League

Kapfenberg Bulls
21-10-2026 13:00
Liepajas Lauvas
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

1 markten

Winnaar
Goksite 1 2 Bonus
Bet365
1.19
3.90
888Sport
1.22
3.75

Vergelijk de odds voor Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas en win meer met basketbal!

Wil je je weddenschap op Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas.

  • De beste quotering voor Kapfenberg Bulls is momenteel 1.22 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor Liepajas Lauvas is momenteel 3.9 bij Bet365

Wedden op Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas - hoe win je geld?

Als je wedt op Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas kun je tussen de €11.9 en €39 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas en de odds voor Kapfenberg Bulls - Liepajas Lauvas worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.