Odds Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt - Challenger Pro League, 10 oktober 2026

België - Challenger Pro League

Royal Excelsior Virton
10-10-2026 10:00
Sporting Hasselt
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

4 markten

Rust / Eindresultaat
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Corners

1 markten

Uitslag 1X2
Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
1.85
5.80
1.90
Leovegas
1.85
5.80
1.90
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt.

  • De beste quotering voor Royal Excelsior Virton is momenteel 2.54 bij Vbet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.4 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Sporting Hasselt is momenteel 2.5 bij Unibet

Wedden op Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt - hoe win je geld?

Als je wedt op Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt kun je tussen de €23.5 en €34 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt en de odds voor Royal Excelsior Virton - Sporting Hasselt worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.