Odds FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca - Prva Liga, 4 november 2026

Bosnië Herzegovina - Prva Liga

FK Majevica Lopare
04-11-2026 07:30
FK Sutjeska Foca
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

2 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Bonus
Bet365
1.04
2.75
1.11
888Sport
1.04
3.50
1.17
Helft

1 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
1.77
2.50
6.50
888Sport
1.65
2.60
8.00
Meer / Minder

1 markten

Meer / Minder Doelpunten
Goksite -2.5 +2.5 Bonus
Bet365
2.20
1.62
888Sport
2.25
1.53

Vergelijk de odds voor FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca.

  • De beste quotering voor FK Majevica Lopare is momenteel 1.33 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.5 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor FK Sutjeska Foca is momenteel 11 bij 888Sport

Wedden op FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca - hoe win je geld?

Als je wedt op FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca kun je tussen de €12.5 en €110 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca en de odds voor FK Majevica Lopare - FK Sutjeska Foca worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.