Odds Girona - Jong Celta Vigo - LaLiga 2, 24 oktober 2026

Spanje - LaLiga 2

Girona
24-10-2026 11:30
Jong Celta Vigo
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

4 markten

Doelpunten

5 markten

Doelpunten totaal even / oneven
Goksite Oneven Even Bonus
Bet365
1.95
1.90
BetMGM
1.85
1.83
Team 1 scoort in beide helften
Goksite Ja Nee Bonus
BetMGM
1.95
1.75
888Sport
2.00
1.73
Corners

1 markten

Uitslag 1X2
Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
1.30
7.00
3.70
Leovegas
1.30
7.00
3.70
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Doelpuntenmakers

3 markten

Doelpuntenmaker op elk moment
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Eerste doelpuntenmaker
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Girona - Jong Celta Vigo en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Girona - Jong Celta Vigo tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Girona - Jong Celta Vigo.

  • De beste quotering voor Girona is momenteel 1.37 bij Vbet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Jong Celta Vigo is momenteel 8.5 bij Bet365

Wedden op Girona - Jong Celta Vigo - hoe win je geld?

Als je wedt op Girona - Jong Celta Vigo kun je tussen de €12.7 en €85 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Girona - Jong Celta Vigo en de odds voor Girona - Jong Celta Vigo worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.