Odds KAC Kenitra - JS Massira - GNEF 2, 17 oktober 2026

Marokko - GNEF 2

KAC Kenitra
17-10-2026 11:00
JS Massira
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

2 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Bonus
Bet365
1.25
1.47
1.33
Vbet
1.33
1.49
1.42
Helft

1 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
3.20
1.80
4.00
888Sport
3.10
1.85
3.80
Meer / Minder

1 markten

Meer / Minder Doelpunten
Doelpunten

1 markten

Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Bonus
Vbet
2.17
1.61
888Sport
2.20
1.57

Vergelijk de odds voor KAC Kenitra - JS Massira en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op KAC Kenitra - JS Massira tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor KAC Kenitra - JS Massira.

  • De beste quotering voor KAC Kenitra is momenteel 2.45 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 2.71 bij Vbet.
  • De beste quotering voor JS Massira is momenteel 3.11 bij Vbet

Wedden op KAC Kenitra - JS Massira - hoe win je geld?

Als je wedt op KAC Kenitra - JS Massira kun je tussen de €23 en €31.1 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap KAC Kenitra - JS Massira en de odds voor KAC Kenitra - JS Massira worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.