Odds Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains - Challenger Pro League, 10 oktober 2026

België - Challenger Pro League

Lierse Kempenzonen
10-10-2026 10:00
Royal Francs Borains
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

4 markten

Rust / Eindresultaat
Uitslag Goksite Odds Bonus
 
Doelpunten

5 markten

Doelpunten totaal even / oneven
Goksite Oneven Even Bonus
Bet365
1.79
1.79
BetMGM
1.87
1.82
Team 1 scoort in beide helften
Goksite Ja Nee Bonus
Bet365
4.33
1.17
888Sport
3.90
1.22
Team 2 scoort in beide helften
Goksite Ja Nee Bonus
Bet365
3.00
1.33
888Sport
3.20
1.30
Corners

1 markten

Uitslag 1X2
Goksite 1 X 2 Bonus
Unibet
2.23
5.75
1.60
Leovegas
2.23
5.75
1.60
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains.

  • De beste quotering voor Lierse Kempenzonen is momenteel 3.3 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.5 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Royal Francs Borains is momenteel 2.12 bij Unibet

Wedden op Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains - hoe win je geld?

Als je wedt op Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains kun je tussen de €19 en €35 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains en de odds voor Lierse Kempenzonen - Royal Francs Borains worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.