Odds Le Havre - Auxerre - Ligue 1, 18 oktober 2026

Frankrijk - Ligue 1

Le Havre
18-10-2026 10:15
Auxerre
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Unibet
11
1.03
Bet365
11
1.04
888Sport
11
1.05
Leovegas
11
1.03
JACKS.NL
11
1.03
Odds Under / Over 1.5 goals
Odds Under / Over 3.5 goals
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.1
6.4
Bet365
1.1
6
888Sport
1.13
6
Leovegas
1.1
6.4
JACKS.NL
1.1
6.4
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.02
12
Bet365
1.03
13
888Sport
1.04
13
Leovegas
1.02
12
JACKS.NL
1.02
12
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Doelpunten totaal even/oneven
Goksite EVEN Oneven Maximale bonus van
Bet365
1.85
2
888Sport
1.85
1.85
Odds Exacte Score
Resultaat Goksite Quotering Maximale bonus van
 

Vergelijk de odds voor Le Havre - Auxerre en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Le Havre - Auxerre tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Le Havre - Auxerre.

  • De beste quotering voor Le Havre is momenteel 2.4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.35 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Auxerre is momenteel 2.88 bij Unibet

Wedden op Le Havre - Auxerre - hoe win je geld?

Als je wedt op Le Havre - Auxerre kun je tussen de €23.3 en €33.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Le Havre - Auxerre en de odds voor Le Havre - Auxerre worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.