Odds Real Betis Balompie - FC Porto - UEFA Youth League, 14 oktober 2026

Europa - UEFA Youth League

Real Betis Balompie
14-10-2026 09:00
FC Porto
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

4 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.23
1.75
1.16
Bet365
1.22
1.77
1.15
Rust / Eindresultaat
Goksite 1X XX 2X Maximale bonus van
Bet365
15.00
7.50
15.00
888Sport
13.00
6.50
13.00
Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.41
2.45
Bet365
1.37
2.75
Helft

2 markten

1X2 - 2e Helft
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
2.10
2.87
3.25
888Sport
2.20
2.75
3.30
Meer / Minder

3 markten

Meer / Minder Doelpunten
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.75
1.34
Bet365
2.75
1.37
888Sport
2.90
1.33
Leovegas
2.75
1.34
Doelpunten

2 markten

Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Bet365
1.37
2.75
888Sport
1.36
2.80
Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.58
15.00
2.15
888Sport
1.67
19.00
2.20
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Resultaat Goksite Quotering Maximale bonus van
 

Vergelijk de odds voor Real Betis Balompie - FC Porto en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Real Betis Balompie - FC Porto tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Real Betis Balompie - FC Porto.

  • De beste quotering voor Real Betis Balompie is momenteel 1.85 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.9 bij Unibet.
  • De beste quotering voor FC Porto is momenteel 3.3 bij Bet365

Wedden op Real Betis Balompie - FC Porto - hoe win je geld?

Als je wedt op Real Betis Balompie - FC Porto kun je tussen de €17.7 en €39 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Real Betis Balompie - FC Porto en de odds voor Real Betis Balompie - FC Porto worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.