Odds Skiljebo SK - Sunnersta AIF - Division 2, Norrland, 29 augustus 2026

Zweden - Division 2, Norrland

Skiljebo SK
29-08-2026 10:00
Sunnersta AIF
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
3.4
2.5
2.5
888Sport
3.1
2.4
2.5
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.55
1.42
Bet365
2.5
1.5
888Sport
2.25
1.53
Leovegas
2.55
1.42
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
19
1
888Sport
13
1.03
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Bet365
5
1.14
888Sport
4.6
1.15
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.64
2.04
Bet365
1.62
2.2
888Sport
1.5
2.3
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.25
3.3
Bet365
1.25
3.75
888Sport
1.2
4
Leovegas
1.25
3.3
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Bet365
1.1
6.5
888Sport
1.06
7.5
Odds Dubbele Kans
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.92
14
1.86
Bet365
2.05
17
1.73
888Sport
2.1
13
1.75
Leovegas
1.92
14
1.86
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Bet365
1.5
2.5
888Sport
1.44
2.45
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Skiljebo SK - Sunnersta AIF en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Skiljebo SK - Sunnersta AIF tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Skiljebo SK - Sunnersta AIF.

  • De beste quotering voor Skiljebo SK is momenteel 2.9 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.8 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Sunnersta AIF is momenteel 2.28 bij Leovegas

Wedden op Skiljebo SK - Sunnersta AIF - hoe win je geld?

Als je wedt op Skiljebo SK - Sunnersta AIF kun je tussen de €20 en €38 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Skiljebo SK - Sunnersta AIF en de odds voor Skiljebo SK - Sunnersta AIF worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.