Odds STELLENBOSCH FC - Polokwane City - Premier League, Reserve, 11 oktober 2026

Zuid-Afrika - Premier League, Reserve

STELLENBOSCH FC
11-10-2026 04:00
Polokwane City
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

3 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Bonus
Unibet
1.08
2.25
1.15
Bet365
1.08
2.70
1.17
Draw no bet
Goksite 1 2 Bonus
Unibet
1.15
3.95
Bet365
1.13
4.50
Helft

1 markten

Meer / Minder

3 markten

Meer / Minder Doelpunten
Doelpunten

2 markten

Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Bonus
Unibet
1.72
1.97
Leovegas
1.72
1.96
Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet
1.37
9.50
2.90
Bet365
1.37
12.00
3.10

Vergelijk de odds voor STELLENBOSCH FC - Polokwane City en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op STELLENBOSCH FC - Polokwane City tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor STELLENBOSCH FC - Polokwane City.

  • De beste quotering voor STELLENBOSCH FC is momenteel 1.46 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.2 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Polokwane City is momenteel 6.5 bij 888Sport

Wedden op STELLENBOSCH FC - Polokwane City - hoe win je geld?

Als je wedt op STELLENBOSCH FC - Polokwane City kun je tussen de €13.7 en €65 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap STELLENBOSCH FC - Polokwane City en de odds voor STELLENBOSCH FC - Polokwane City worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.