Odds SV Lochau - SC Röthis - Regionalliga West, 17 oktober 2026

Oostenrijk - Regionalliga West

SV Lochau
17-10-2026 08:00
SC Röthis
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Resultaten

2 markten

Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Bonus
Bet365
1.63
1.30
1.13
888Sport
1.67
1.36
1.25
Helft

1 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
3.20
2.50
2.50
888Sport
3.25
2.40
2.45
Meer / Minder

1 markten

Meer / Minder Doelpunten
Goksite -2.5 +2.5 Bonus
Bet365
2.50
1.47
888Sport
2.63
1.40
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor SV Lochau - SC Röthis en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op SV Lochau - SC Röthis tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor SV Lochau - SC Röthis.

  • De beste quotering voor SV Lochau is momenteel 2.8 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor SC Röthis is momenteel 2 bij 888Sport

Wedden op SV Lochau - SC Röthis - hoe win je geld?

Als je wedt op SV Lochau - SC Röthis kun je tussen de €19.7 en €40 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap SV Lochau - SC Röthis en de odds voor SV Lochau - SC Röthis worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.