Odds FC Arzignano Valchiampo - Novara - Lega Pro, 25 oktober 2026

Italie - Lega Pro

FC Arzignano Valchiampo
25-10-2026 12:30
Novara
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Helft

2 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
2.87
1.97
3.60
888Sport
2.90
2.00
3.40
1X2 - 2e Helft
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
2.62
2.30
3.25
888Sport
2.80
2.15
3.25
Meer / Minder

6 markten

Doelpunten

2 markten

Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Bonus
Bet365
1.87
1.77
888Sport
1.91
1.75
Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet
1.92
7.00
2.12
888Sport
1.91
7.00
2.15
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor FC Arzignano Valchiampo - Novara en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FC Arzignano Valchiampo - Novara tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FC Arzignano Valchiampo - Novara.

  • De beste quotering voor FC Arzignano Valchiampo is momenteel 2.4 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.1 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Novara is momenteel 3 bij Bet365

Wedden op FC Arzignano Valchiampo - Novara - hoe win je geld?

Als je wedt op FC Arzignano Valchiampo - Novara kun je tussen de €22 en €31 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FC Arzignano Valchiampo - Novara en de odds voor FC Arzignano Valchiampo - Novara worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.