Odds Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo - Tercera Federación, 25 oktober 2026

Spanje - Tercera Federación

Unionistas De Salamanca CF B
25-10-2026 07:00
Guijuelo
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Helft

1 markten

1X2 - Rust
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
4.00
2.10
2.60
888Sport
3.90
2.15
2.50
Meer / Minder

3 markten

Doelpunten

1 markten

Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet
2.33
8.50
1.68
888Sport
2.40
8.50
1.75
Leovegas
2.33
8.50
1.68
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo.

  • De beste quotering voor Unionistas De Salamanca CF B is momenteel 3.4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.3 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Guijuelo is momenteel 2.05 bij 888Sport

Wedden op Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo - hoe win je geld?

Als je wedt op Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo kun je tussen de €18.8 en €34 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo en de odds voor Unionistas De Salamanca CF B - Guijuelo worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.