Odds Vipers SC - Uganda Police FC - Uganda Premier League, 23 oktober 2026

Uganda - Uganda Premier League

Vipers SC
23-10-2026 13:00
Uganda Police FC
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Helft

2 markten

1X2 - 2e Helft
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
1.41
2.87
11.00
888Sport
1.53
2.63
12.00
Doelpunten

1 markten

Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Bet365
1.17
7.50
6.50
888Sport
1.15
10.00
7.00

Vergelijk de odds voor Vipers SC - Uganda Police FC en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Vipers SC - Uganda Police FC tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Vipers SC - Uganda Police FC.

  • De beste quotering voor Vipers SC is momenteel 1.23 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 5.5 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Uganda Police FC is momenteel 21 bij 888Sport

Wedden op Vipers SC - Uganda Police FC - hoe win je geld?

Als je wedt op Vipers SC - Uganda Police FC kun je tussen de €11.3 en €210 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Vipers SC - Uganda Police FC en de odds voor Vipers SC - Uganda Police FC worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.