Uitslagen III Liga, Groep 4 gisteren en scores van wedstrijden (Voetbal Polen)
Er waren gisteren geen wedstrijden in de categorie III Liga, Groep 4 Voetbal. Hier zijn de wedstrijden van de afgelopen dagen.
Exclusieve aanbieding
Maximale bonus van $150
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
Kalender III Liga, Groep 4
23 mrt.
07:00
2
0
23 mrt.
08:00
1
2
23 mrt.
09:00
0
1
23 mrt.
10:00
2
2
23 mrt.
10:00
0
1
23 mrt.
10:00
2
3
23 mrt.
10:30
1
2
24 mrt.
09:00
2
1
24 mrt.
09:00
1
1
Stand III Liga, Groep 4
Team | P | GS | W | G | V | DS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 | WIECZYSTA KRAKOW | 53 | 22 | 17 | 2 | 3 | 42 | |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 43 | 22 | 13 | 4 | 5 | 23 | ||
3 | AVIA SWIDNIK | 41 | 22 | 13 | 2 | 7 | 18 | ||
4 | MKS Podlasie Biala Podlaska | 40 | 22 | 11 | 7 | 4 | 18 | ||
5 | Star Starachowice | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 17 | ||
6 | Chelmianka Chelm | 38 | 22 | 12 | 2 | 8 | 4 | ||
7 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 10 | ||
8 | WISLANIE JASKOWICE | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 9 | ||
9 | ZKS Unia Tarnow | 29 | 22 | 8 | 5 | 9 | -3 | ||
10 | Rks Garbarnia Krakow | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | -8 | ||
11 | KS Wiazownica | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | -18 | ||
12 | Swidniczanka Swidnik | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | -9 | ||
13 | MKS Czarni Polaniec | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | -4 | ||
14 | KS Wisloka Debica | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | -15 | ||
15 | ORLETA RADZYN PODLASKI | 19 | 22 | 4 | 7 | 11 | -14 | ||
|
16 | PODHALE NOWY TARG | 17 | 22 | 3 | 8 | 11 | -11 | |
|
17 | Sokol Sieniawa | 17 | 22 | 5 | 2 | 15 | -31 | |
|
18 | KKS Karpaty Krosno | 16 | 22 | 3 | 7 | 12 | -28 | |
1 | WIECZYSTA KRAKOW | 33 | 11 | 11 | 0 | 0 | 38 | ||
2 | Siarka Tarnobrzeg | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 18 | ||
3 | Star Starachowice | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 17 | ||
4 | AVIA SWIDNIK | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 11 | ||
5 | MKS Podlasie Biala Podlaska | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 9 | ||
6 | MKS Czarni Polaniec | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | ||
7 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 8 | ||
8 | Rks Garbarnia Krakow | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 1 | ||
9 | ZKS Unia Tarnow | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 5 | ||
10 | Chelmianka Chelm | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | -3 | ||
11 | WISLANIE JASKOWICE | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 2 | ||
12 | Swidniczanka Swidnik | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | -4 | ||
13 | KS Wiazownica | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -7 | ||
14 | KS Wisloka Debica | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | -6 | ||
15 | Sokol Sieniawa | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | -14 | ||
16 | KKS Karpaty Krosno | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | -7 | ||
17 | ORLETA RADZYN PODLASKI | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | -10 | ||
18 | PODHALE NOWY TARG | 4 | 11 | 0 | 4 | 7 | -14 | ||
1 | Chelmianka Chelm | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 7 | ||
2 | MKS Podlasie Biala Podlaska | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 9 | ||
3 | AVIA SWIDNIK | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 7 | ||
4 | WIECZYSTA KRAKOW | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 4 | ||
5 | WISLANIE JASKOWICE | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 7 | ||
6 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 2 | ||
7 | Star Starachowice | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | ||
8 | Siarka Tarnobrzeg | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 5 | ||
9 | KS Wiazownica | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | -11 | ||
10 | PODHALE NOWY TARG | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 3 | ||
11 | Swidniczanka Swidnik | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | -5 | ||
12 | ORLETA RADZYN PODLASKI | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -4 | ||
13 | ZKS Unia Tarnow | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -8 | ||
14 | KS Wisloka Debica | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | -9 | ||
15 | Rks Garbarnia Krakow | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | -9 | ||
16 | Sokol Sieniawa | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | -17 | ||
17 | KKS Karpaty Krosno | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | -21 | ||
18 | MKS Czarni Polaniec | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | -14 | ||
1 | WIECZYSTA KRAKOW | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | ||
2 | Siarka Tarnobrzeg | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | ||
3 | Chelmianka Chelm | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 5 | ||
4 | Star Starachowice | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 4 | ||
5 | WISLANIE JASKOWICE | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 4 | ||
6 | MKS Podlasie Biala Podlaska | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | ||
7 | AVIA SWIDNIK | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||
8 | ORLETA RADZYN PODLASKI | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | ||
9 | KS Wiazownica | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | -3 | ||
10 | ZKS Unia Tarnow | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | ||
11 | KKS Karpaty Krosno | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | -4 | ||
12 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | -3 | ||
13 | Sokol Sieniawa | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 | ||
14 | PODHALE NOWY TARG | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -2 | ||
15 | KS Wisloka Debica | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -5 | ||
16 | MKS Czarni Polaniec | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | -7 | ||
17 | Swidniczanka Swidnik | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | -7 | ||
18 | Rks Garbarnia Krakow | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | -8 |
Legenda
Promotion
Relegation
Statistieken III Liga, Groep 4
Wedstrijden
Gespeelde wedstrijden
198
Gewonnen thuiswedstrijden
40.4 %
Gewonnen uitwedstrijden
36.87 %
Gelijke spelen
22.73 %
% Thuisoverwinningen bij rust
32.83 %
% Uitoverwinningen bij rust
26.26 %
% Gelijkspel bij rust
39.9 %
Doelpunten
Doelpunten
604
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3.05
Gemiddeld aantal doelpunten thuis per wedstrijd
1.66
Gemiddeld aantal uitdoelpunten per wedstrijd
1.39
Sportweddenschappen
Wedstrijden met meer dan 2.5
57.58 %
Wedstrijden met minder dan 2.5
42.42 %
Beide teams scoren
53.54 %
Geen tegengoals
46.46 %
Kerncijfers
Totaal aantal hoeken
915
Gemiddeld aantal corners per wedstrijd
4.62
Op deze pagina vind je alle scores en uitslagen van gisteren voor de Voetbal wedstrijden in de III Liga, Groep 4 (Polen).
Voor meer details over de westrijd in de III Liga, Groep 4 klik je op de link van de wedstrijd.