Voorspelling Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki - ATP Wimbledon Championships

ATP - ATP Wimbledon Championships

ATP 1 Italie
Jannik Sinner
05-07-2026 06:00
ATP 151 Japan
Shintaro Mochizuki

Wedtip :

 

Correct Score: 3-0

 
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

 door Domenic Lalieu | in ATP Wimbledon Championships Voorspelling

De laatste achtste finale die, naar alle waarschijnlijkheid, gespeeld zal worden op zondag 5 juli op Wimbledon is de ontmoeting tussen Jannik Sinner en Shintaro Mochizuki. Beide spelers stonden nog niet eerder tegenover elkaar in een officieel duel, dus het wordt hoe dan ook een speciaal duel.

Jannik Sinner is natuurlijk de nummer één van de wereld en hierdoor ook de grote favoriet voor dit toernooi. Vorig jaar wist hij het toernooi voor de eerste keer te winnen. In Mochizuki treft hij nu de nummer 151 van de ATP-ranglijst. We verwachten dan ook weinig problemen voor Sinner. 

Toch liet Sinner op Roland Garros zien dat hij niet onverslaanbaar is. Zo verloor hij in de 32ste finale van Cerundolo met 2-3. Daarna won hij wel nog een duel met Corrie (2-0). In de eerste drie wedstrijden op Wimbledon was hij te sterk voor Kecmanovic (3-2), Borges (3-0) en ook nog voor Brooksby (3-0).

Mochizuki is op zijn beurt ook echt goed in vorm. Hij begon aan het toernooi via de kwalificaties, waarin hij wist te winnen van Onclin (1-2) en Tabur (2-3). In de wedstrijden op het eindtoernooi was hij te sterk voor Basing (3-0), Quinn (3-0) en ook nog voor de Spanjaard Jodar (1-3).

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

De beste kansen voor de wedstrijd Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki

Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.02 17
Bet365
1.02 19
Circus
1.01 16
Vbet
1.01 11
888Sport
1.01 21
Alle Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki odds bekijken

Wie gaat de tenniswedstrijd tussen Jannik Sinner en Shintaro Mochizuki winnen?

De voorspelling voor de wedstrijd tussen Jannik Sinner en Shintaro Mochizuki is: Jannik Sinner wint met 3-0.

De beste voorspellingen en winkansen voor de wedstrijd van Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki op 05-07-2026 van dit ATP Wimbledon Championships seizoen:

  • Jannik Sinner heeft volgens Unibet ⭐ een kans van 74.9% op winst tegen Shintaro Mochizuki met de odds van 1.02.
  • Er is een kans van 25.1% ⭐ voor een overwinning van Shintaro Mochizuki op Jannik Sinner met een kans van 21 bij 888Sport.

De vorm van Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki

Jannik Sinner en Shintaro Mochizuki: De laatste resultaten

Jannik Sinner De laatste resultaten
W W V W W W
Overwinningen

5/6 (83%)

Verliezen

1/6 (17%)

3 jul 2026 - ATP Wimbledon Championships

Jannik Sinner
3 :  0
Jenson Brooksby

1 jul 2026 - ATP Wimbledon Championships

Jannik Sinner
3 :  0
Nuno Borges

29 jun 2026 - ATP Wimbledon Championships

Jannik Sinner
3 :  2
Miomir Kecmanovic

28 mei 2026 - ATP Roland Garros

Jannik Sinner
2 :  3
Juan Manuel Cerundolo

26 mei 2026 - ATP Roland Garros

Jannik Sinner
3 :  0
Clement Tabur

17 mei 2026 - ATP Rome

Jannik Sinner
2 :  0
Casper Ruud
Shintaro Mochizuki De laatste resultaten
W W W W W W
Overwinningen

6/6 (100%)

Verliezen

0/6 (0%)

3 jul 2026 - ATP Wimbledon Championships

Rafael Jodar
1 :  3
Shintaro Mochizuki

1 jul 2026 - ATP Wimbledon Championships

Shintaro Mochizuki
3 :  0
Ethan Quinn

29 jun 2026 - ATP Wimbledon Championships

Shintaro Mochizuki
3 :  0
Max Basing

25 jun 2026 - ATP Wimbledon Championships

Clement Tabur
2 :  3
Shintaro Mochizuki

24 jun 2026 - ATP Wimbledon Championships

Gauthier Onclin
1 :  2
Shintaro Mochizuki

22 jun 2026 - ATP Wimbledon Championships

Vitaliy Sachko
0 :  2
Shintaro Mochizuki
Voorspelling Jannik Sinner vs Shintaro Mochizuki

Belangrijke punten Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki

  1. In 3 van de laatste 4 wedstrijden wist Jannik Sinner de nul te houden.
  2. Shintaro Mochizuki is de nummer 151 van de ATP-ranglijst.
  3. Jannik Sinner is de nummer 1 van de ATP-ranglijst.
  4. Jannik Sinner en Shintaro Mochizuki stonden nog niet eerder tegenover elkaar.
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze voorspelling voor Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki

Jannik Sinner neemt het in de achtste finale van Wimbledon op tegen de verrassende Shintaro Mochizuki. In het verleden stonden beide spelers nog niet eerder tegenover elkaar en op papier is deze wedstrijd ook een makkelijk duel voor Sinner. We zijn benieuwd of hij dit ook waar kan maken.

Mochizuki is namelijk de nummer 151 van de ATP-ranglijst, terwijl Sinner op de eerste plek staat en ook nog eens de regerend titelhouder is van Wimbledon. We verwachten weinig problemen.

Onze voorspelling voor Jannik Sinner - Shintaro Mochizuki is: Jannik Sinner wint met 3-0.

Wedtip :

 

Correct Score: 3-0

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Staat jouw pick 2 doelpunten voor? Handel je weddenschap vroegtijdig af!

Vroege afhandeling promotie - Bet365

Heb jij ingezet op de winst van een team en staan ze op enig moment van de wedstrijd 2 doelpunten of meer voor? Dan is je weddenschap automatisch succesvol, zelfs als ze uiteindelijk nog verliezen. Dit is een écht voordeel van de bookmaker waar je profijt uit kunt halen.

Profiteer van de promotie

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.