Odds Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza - Copa del Rey, 4 oktober 2026

Spanje - Copa del Rey

Atletico Union Guimar
04-10-2026 07:00
AD Sporting Hortaleza
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Helft

4 markten

1X2 - 2e Helft
Goksite 1 X 2 Bonus
Bet365
2.35
2.55
3.20
BetMGM
2.50
2.50
3.10
Dubbele Kans - 1e Helft
Goksite 1X X2 12 Bonus
BetMGM
1.29
1.41
1.57
888Sport
1.29
1.40
1.57
Dubbele Kans - 2e Helft
Goksite 1X X2 12 Bonus
BetMGM
1.32
1.46
1.47
888Sport
1.30
1.44
1.50
Meer / Minder

6 markten

Doelpunten

7 markten

Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Bonus
BetMGM
1.62
2.15
888Sport
1.67
2.10
Team dat het 1e doelpunt scoort
Goksite 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Bet365
1.80
12.00
2.10
BetMGM
1.80
11.00
2.15
Doelpunten totaal even / oneven
Goksite Oneven Even Bonus
Bet365
2.00
1.85
BetMGM
1.88
1.80
Team 1 scoort in beide helften
Goksite Ja Nee Bonus
BetMGM
3.10
1.31
888Sport
3.10
1.33
Team 2 scoort in beide helften
Goksite Ja Nee Bonus
BetMGM
3.80
1.22
888Sport
4.00
1.22
Exacte Score

1 markten

Exacte Score
Uitslag Goksite Odds Bonus
 

Vergelijk de odds voor Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza.

  • De beste quotering voor Atletico Union Guimar is momenteel 2.3 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.4 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor AD Sporting Hortaleza is momenteel 3 bij Bet365

Wedden op Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza - hoe win je geld?

Als je wedt op Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza kun je tussen de €20.5 en €34 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza en de odds voor Atletico Union Guimar - AD Sporting Hortaleza worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.