Odds CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve - Campeonato De Reserva De Primera Division, 23 september 2026

Argentinië - Campeonato De Reserva De Primera Division

CA Belgrano
23-09-2026 17:00
CA Talleres De Cordoba Reserve
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
3.1
2.05
3.2
888Sport
2.8
2.15
3.1
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
1.81
1.91
888Sport
1.8
1.85
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
3.35
1.24
888Sport
3.3
1.29
Leovegas
3.35
1.24
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.3
2.95
888Sport
1.29
3.25
Leovegas
1.3
2.95
Odds Dubbele Kans
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.88
9.5
2.02
Bet365
1.91
9
1.91
888Sport
1.91
8.5
2.05
Leovegas
1.89
9.5
1.91
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Bet365
1.76
1.86
888Sport
1.67
2
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve.

  • De beste quotering voor CA Belgrano is momenteel 2.45 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.15 bij Unibet.
  • De beste quotering voor CA Talleres De Cordoba Reserve is momenteel 2.6 bij Unibet

Wedden op CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve - hoe win je geld?

Als je wedt op CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve kun je tussen de €23.3 en €31.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve en de odds voor CA Belgrano - CA Talleres De Cordoba Reserve worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.