Odds FC Imabari - Shonan Bellmare - J. League 2, 26 september 2026

Japan - J. League 2

FC Imabari
26-09-2026 04:00
Shonan Bellmare
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
11
1.04
BetMGM
9.5
1.05
888Sport
9.5
1.06
Odds Under / Over 1.5 goals
Odds Under / Over 3.5 goals
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Bet365
1.08
7
BetMGM
1.09
6.5
888Sport
1.1
6.5
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Bet365
1.03
15
888Sport
1.03
15
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Doelpunten totaal even/oneven
Goksite EVEN Oneven Maximale bonus van
Bet365
1.88
1.98
BetMGM
1.8
1.88
888Sport
1.83
1.85
Odds Exacte Score
Resultaat Goksite Quotering Maximale bonus van
 

Vergelijk de odds voor FC Imabari - Shonan Bellmare en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FC Imabari - Shonan Bellmare tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FC Imabari - Shonan Bellmare.

  • De beste quotering voor FC Imabari is momenteel 3.11 bij Vbet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Shonan Bellmare is momenteel 2.17 bij Unibet

Wedden op FC Imabari - Shonan Bellmare - hoe win je geld?

Als je wedt op FC Imabari - Shonan Bellmare kun je tussen de €20.4 en €34 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FC Imabari - Shonan Bellmare en de odds voor FC Imabari - Shonan Bellmare worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.