Odds Hospitalet - Cerdanyola Del Valles - Tercera Federación, 27 september 2026

Spanje - Tercera Federación

Hospitalet
27-09-2026 06:00
Cerdanyola Del Valles
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
1.49
3.6
4.9
Leovegas
1.49
3.6
4.9
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
1.89
1.74
Leovegas
1.89
1.74
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
3.5
1.23
Leovegas
3.5
1.23
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.34
2.85
Leovegas
1.34
2.85
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.09
2.12
1.17
Leovegas
1.09
2.12
1.17
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.44
10
2.95
Leovegas
1.44
10
2.95

Vergelijk de odds voor Hospitalet - Cerdanyola Del Valles en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Hospitalet - Cerdanyola Del Valles tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Hospitalet - Cerdanyola Del Valles.

  • De beste quotering voor Hospitalet is momenteel 1.49 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.6 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Cerdanyola Del Valles is momenteel 4.9 bij Unibet

Wedden op Hospitalet - Cerdanyola Del Valles - hoe win je geld?

Als je wedt op Hospitalet - Cerdanyola Del Valles kun je tussen de €14.9 en €49 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Hospitalet - Cerdanyola Del Valles en de odds voor Hospitalet - Cerdanyola Del Valles worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.