Odds Quick Boys - HHC Hardenberg - Tweede Divisie, 26 september 2026

Nederland - Tweede Divisie

Quick Boys
26-09-2026 09:00
HHC Hardenberg
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
1.57
3.95
4.35
Leovegas
1.57
3.95
4.35
JACKS.NL
1.49
4.1
4.9
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2
2.6
4.3
Leovegas
2
2.6
4.3
JACKS.NL
1.91
2.63
4.7
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.5
1.42
Leovegas
2.5
1.42
JACKS.NL
2.6
1.4
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.63
2.05
Leovegas
1.63
2.05
JACKS.NL
1.66
2
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.25
3.3
Leovegas
1.25
3.3
JACKS.NL
1.26
3.2
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.13
2.05
1.16
Leovegas
1.13
2.05
1.16
JACKS.NL
1.1
2.2
1.14
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.45
13
2.5
Leovegas
1.45
13
2.5
JACKS.NL
1.4
13
2.65
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.23
3.25
Leovegas
1.23
3.25
JACKS.NL
1.19
3.7
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.47
2.4
Leovegas
1.47
2.4
JACKS.NL
1.49
2.35

Vergelijk de odds voor Quick Boys - HHC Hardenberg en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Quick Boys - HHC Hardenberg tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Quick Boys - HHC Hardenberg.

  • De beste quotering voor Quick Boys is momenteel 1.57 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.1 bij JACKS.NL.
  • De beste quotering voor HHC Hardenberg is momenteel 4.9 bij JACKS.NL

Wedden op Quick Boys - HHC Hardenberg - hoe win je geld?

Als je wedt op Quick Boys - HHC Hardenberg kun je tussen de €14.9 en €49 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Quick Boys - HHC Hardenberg en de odds voor Quick Boys - HHC Hardenberg worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.