Odds Real Sporte - FC Serpa - Campeonato de Portugal, 26 september 2026

Portugal - Campeonato de Portugal

Real Sporte
26-09-2026 10:00
FC Serpa
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2.1
3.2
3
Bet365
2.25
3.25
2.7
Leovegas
2.12
3.1
3
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2.7
2.15
3.55
Bet365
3
2.1
3.4
Leovegas
2.75
2.1
3.6
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
1.73
1.91
Bet365
1.72
2.02
888Sport
1.7
2
Leovegas
1.66
2
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
2.88
1.33
Leovegas
2.88
1.33
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.23
3.5
Leovegas
1.23
3.5
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.26
1.53
1.24
Bet365
1.33
1.5
1.22
Leovegas
1.26
1.53
1.24
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.75
7
2.16
Leovegas
1.75
7
2.16
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.53
2.17
Bet365
1.69
1.97
Leovegas
1.54
2.16
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.75
1.92
Leovegas
1.83
1.85

Vergelijk de odds voor Real Sporte - FC Serpa en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Real Sporte - FC Serpa tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Real Sporte - FC Serpa.

  • De beste quotering voor Real Sporte is momenteel 2.25 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.25 bij Bet365.
  • De beste quotering voor FC Serpa is momenteel 3 bij Unibet

Wedden op Real Sporte - FC Serpa - hoe win je geld?

Als je wedt op Real Sporte - FC Serpa kun je tussen de €21 en €32.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Real Sporte - FC Serpa en de odds voor Real Sporte - FC Serpa worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.