Odds Spartans FC - Kelty Hearts - Scottish League Two, 3 oktober 2026

Schotland - Scottish League Two

Spartans FC
03-10-2026 09:00
Kelty Hearts
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.67
4
3.75
Vbet
1.66
3.88
3.68
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Bet365
1.63
2.1
Vbet
1.62
2.05
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Bet365
1.2
2
1.17
Vbet
1.22
1.97
1.22
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Bet365
1.57
21
2.3
Vbet
1.52
8.7
2.29
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Bet365
1.5
2.5
Vbet
1.45
2.4

Vergelijk de odds voor Spartans FC - Kelty Hearts en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Spartans FC - Kelty Hearts tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Spartans FC - Kelty Hearts.

  • De beste quotering voor Spartans FC is momenteel 1.67 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Kelty Hearts is momenteel 3.75 bij Bet365

Wedden op Spartans FC - Kelty Hearts - hoe win je geld?

Als je wedt op Spartans FC - Kelty Hearts kun je tussen de €16.6 en €40 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Spartans FC - Kelty Hearts en de odds voor Spartans FC - Kelty Hearts worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.