Odds Tasman - Bay of Plenty - NPC, 24 september 2026

New Zeland - NPC

Tasman
24-09-2026 02:10
Bay of Plenty
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.56
21
2.35
888Sport
1.5
19
2.6

Vergelijk de odds voor Tasman - Bay of Plenty en win meer met rugby!

Wil je je weddenschap op Tasman - Bay of Plenty tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Tasman - Bay of Plenty.

  • De beste quotering voor Tasman is momenteel 1.56 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 21 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Bay of Plenty is momenteel 2.6 bij 888Sport

Wedden op Tasman - Bay of Plenty - hoe win je geld?

Als je wedt op Tasman - Bay of Plenty kun je tussen 15 en 210 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Tasman - Bay of Plenty en de odds voor Tasman - Bay of Plenty worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.